@Charllize (02.05.2018 00:07): Tak ty jsou pro mě ideální, právě takové Chrono Trigger, FF VII a další jsou na cca 25-35h, což je dle mě ta ideální délka na velké RPG. 200h nemělo snad ani Umineko, a u toho jsem pomalu strávil mládí :)).

A jde o to jaké filmy, jako fanoušek japonských her by si měl koukat na japonské filmy :).
@Drolin (02.05.2018 00:00): u me je idealni delka 50-200 hodin...pote taky odpadavam. Samozrejme mluvim o rpg. S rpg na 20 hodin nema cenu ani zacinat, sotva se rozjede pribeh, poznas postavy a proniknes do systemu je konec hry..o nicem:)

Filmu jsem videl nekolik tisic (nejvice jako zamestnanec videopujcovny v 90 letech) takze filmy uz nijak vyrazne k zivotu nepotrebuji, fazi dychytivy divak jsem si uz prosel. koukam tak na jeden dva filmy mesicne..staci mi to..
Zajímavá hra, tady je škoda, že jde jen o exkluzivitu.

@Charllize (01.05.2018 23:55): Za 400-600 hodin by si například také mohl zhlédnout těchto 124 filmů, a myslím, že by to bylo o fous přínosnější :)). Já jsem tedy osobně unaven ze hry, pokud do ní investuji i jen 30h - to mi přijde jako celá věčnost. Vcelku obdivuji, pokud někdo dokáže jedinou hru hrát stovky hodin.
Společně s Mana Khemia a Stella Glow byl pro mě Guided Fate Paradox největší překvapení na poli JRPG. Hráčům žánru doporučuju aspoň vyzkoušet.