tusim ze vyflakani rychlobruslare na konci zavodu byla pomsta programotru piratum , tsim sme to nekde cetl a kdo mel originalku tak nespad
@danny21 (komentář): Docela by me zajimalo jak jsi dojel to rychlobrusleni, protoze vsechny co znam, vcetne me, to v poslednim kole znicehonic vyneslo do zdi a zavodnik se dokonce propadl mimo stadion.

Stejne tak neznam nikoho, kdo by vyhral zlatou ve sjezdu, kterej byl silenej zdlouhavej, problem byl i ustat skoky nad 90 metru.

Vyhrat se daly sane a dvojboby - sranda byla, kdyz zavodnik vyletel z drahy ve stylu Andara Kumaritashviliho, meli tam dodat nejakej obrazek z pohrbu a celej turnaj ukoncit, za to srazim 5%, krome toho to bylo hratelnostne prakticky to samy.

Dal se vyhrat i biatlon a beh na lyzich, hratelnostne to ale bylo neco prisernyho, snad jen ten biatlon bych jeste akceptoval jako srandu, kdy se 10 minut mlati do klavsnice a v pauzch se musi presne zastrilet, ale beh na lyzich byla katastrofa.

Vyhrat se dal i slalom, asi nejzabavejsi disciplina, respektive jedna z mala zabavnych.

Sjezd jsem nikdy nevyhral, ale asi to nejak slo, ja ztracel pres minutu, ale bylo to opet silene dlouhy, normalne je sjezd kratkej. Uz zmineny rychlobrusleni bylo rozbity a nehratelny a popularni skoky na lyzich se taky daly, kdyz si hrac dal pozor, aby neskocil moc daleko, kolem 90-ti metru to stacilo na zlato a kolem stovky uz to neslo ustat, ale suma sumarum je "Winter" i z tehdejsiho pohledu obtizne hratelna sracka se spatne vybranymi disciplinami a "Summer" byl mnohem lepsi, jeden z pripadu hry, kterou hral v 90. letech kazdej, ktera fakt neni moc dobra.
Drolin: To použiju určitě, jen než se ujmu komentáře, chci si hru zahrát, připomenout :)
Z deníky rychlobruslaře: ...eneter,eneter,eneter,eneter,eneter, ještě jedno kolo, uf bolí mě prsty.. nemůžu vystřídat ruku zpomalil bych.. :) Jak my jsme se s kamarády u téhle hry vyřádili
90210: Dobré zhodnocení, běžky a rychlobruslení, s tím naprosto souhlasím. Ale sjezd mě bavil, asi úplně stejně jako slalom. Ten mi přijde v pohodě. Samozřejmě je znát, že s výjimkou skoků na lyžích a rychlobruslení, jsou všechny disciplíny recyklované. Boby jsou to samé, co saně, slalom to samé, co sjezd, biatlon to samé, co běžky, ale co naplat. Ono je to v reálu skutečně tak :-) zimní hry jsou furt akorát o klouzání na sněhu nebo na ledě, je jasné, že letní hry budou pestřejší.
4Yardak - No nevim, podle me je Winter hodne o nostalgii, protoze tech zabavnych disciplin je tam oproti mnohem lepsimu Summeru opravdu poskrovnu. Rychlobrusleni se diky bugu vubec neda dohrat, sjezd je silene dlouhej, nudnej a neda se zajet dobre, beh na lyzich je totalni ulet, 10min. mlaceni do klavesnice, biatlon je to samy, akorat si obcas zastrilis a boby jsou ok, ale proc jsou tam 2x.? Zustava akorat slalom a samozdrejme slavny skoky na lyzich. Nechal bych jedny boby (asi single, ve kterych jde vyletet z koryta:)) a pro masochisty biatlon, to jsou ale jen 4 dobry discipliny z 8.