The Expendabros

Broforce: The Expendables Missions

05.08.2014

freeware

Oficiální hra podle filmu The Expendables 3 se již na první pohled poměrně radikálně liší od minulé hry na motivy filmové série, The Expendables 2: Videogame - tentokrát byl vývoj svěřen vývojářům co-op akční plošinovky inspirované klasickými akčními filmy, Broforce.

Expendabros se hratelností v podstatě neliší od Broforce - nabízí 10 úrovní s plně zničitelným prostředím, ve kterých je vaším cílem osvobodit utlačované civilisty od zlých vojáků. Svobodu můžete šířit jako jeden ze sedmi hratelných Expendabros, mezi kterými nechybí Broney Ross (Stallone), Bro Christmas (Statham) nebo Trent Broser (Schwarzenegger). Jako Broforce, i Expendabros nabízí kooperační mód až pro čtyři hráče, ale tentokrát pouze lokální, ne přes internet.

To si takhle vyvíjíte hru, a najednou jde do kin film… film, který je esencí toho, co vaše hra představuje. Film, který se snaží vzdát stejnou poctu stejným akčním hrdinům jako vy. A najednou vám hlavoun z obřího filmového studia klepe na dveře a nabízí možnost crossoveru… Jasně že to vezmete!

A takhle vzniklo Expendabros… někteří to berou jako volně spustitelný datadisk (viz podtitul), jíní jako demo pro Broforce. Hlavně jde o krátkou a intenzivní jednohubku. Bude chutnat, bude bavit, přinese nejrůznější pocity…rozhodně ale nezasytí. A na vás pak čeká rozhodnutí, zda svůj hlad ukojíte filmem nebo hrou.

Pro mě, tahle „hra“ svůj účel splnila.

Pro: Krátké ale repetitivní

Proti: Repetitivní ale krátké