Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 65
Bethesda vydala k Oblivionu celkem deset DLC, od koňského brnění přes dva větší přídavky (které jsem zatím nehrál, ale byly mi doporučovány), nějaké ty drobnější questy až po několik obydlí. Fighter's Stronghold je po mágovské věži se zahrádkou a teleporty, upírskému doupěti a pirátské jeskyni s loďmi jak posledním obydlím, tak i posledním vydaným DLC ke hře.

Jak hrad, tak i samotné DLC byly podle mého gusta. Zatímco u ostatních obydlí stačí každé navštívit, případně pobít pár nepřátel (v pirátské jeskyni) a pak navštívit prodejce a nakoupit nějaká ta rozšíření, zde vám prodejce nenabídne všechna hned a musíte se na hrad vrátit a počkat si na posla s dopisem. Ale stojí to za to, nakonec máte možnost pořídit si do hradu takovou malou pícku (tak si říkám, dobře, že jsem si nainstaloval českou klávesnici, jinak by bez diakritiky mohly vzniknout pochyby. Ne, fraucimor si zařídit nemůžete). V tomhle hradě se mi prostě líbí... má hezky vybavenou knihovnu.
+14