Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Dark Pictures: Man of Medan

69
18 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.08.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Supermassive Games
Oficiální stránky:
https://www.thedarkpictures.com/
Man of Medan je první hrou z plánované The Dark Pictures antologie od studia Supermassive Games, které má na svém kontě pozitivně přijímanou hororovou záležitost Until Dawn. I v případě Man of Medan budete mít na povel partičku lidí (v tomto případě pětici), s nimiž se budete snažit přežít. Příběh bude zasazen do současnosti a pětice hrdinů se bude snažit přežít na strašidelné lodi na jihu Tichého oceanu.

Největší devizou Man of Medan je pak trojice herních módů. Vedle klasického singleplayeru, kde hráč ovládá všechny postavy, budou k dispozici dvě varianty multiplayeru. V "Shared Story" módu budete hrát společně s dalším hráčem online a vaše rozhodnutí budou mít vliv na vás oba. V "Movie Night" módu se k vám u jedné konzole můžou přidat až 4 další hráci, kteří si mezi sebe rozdělí ovládání jednotlivých postav a každý tak bude hrát "sám za sebe".


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 55
Je libo nepříčetně klišé horůrek s naprosto rozbitým tempem, postavami, které jsou všechny na přesdržku, trapnými lekačkami, s monstrózně ohavným ovládáním, pod pokrývkou neotřelé indonéské mytologie? Enter Man of Medan.

Until Dawn byla oslava těch nej hororových stereotypů, jakož taková měla výbornou strukturu, vytříbenou dějovou gradaci, a okamžitý punc kultovní klasiky. Man of Medan působí jako...mladší invalidní sourozenec UD, který se mermomocí snaží dosáhnout stejných vrcholů, ale ve skrytu duše si uvědomuje, že coby kryplbráška se nanejvýš doškrábe do UDovo stínu. Hratelnostně více méně stejný, ale bez oné pečlivé, dlouhá léta študované struktuře a gradace, absolutně pamětinehodný. Jinými slovy takhle nějak by vypadal Until Dawn, kdyby i jej tvořili bez lásky a péče. A kdyby byl dvakrát kratší.

Sama o sobě neškodná jednohubka, kterou si za týden nebudu moc pamatovat, ale taky naprostá kariérní regrese, která bije do očí o to víc, páč tu Masiváci sebe sami kopírují až hanba, jak kdyby snad už zapomněli, jak vysoko svým vlastním dílem kdysi nasadili pro podobnou tvorbu laťku. Věřím, že v koopu to může být prča, ale pokud jste herní lounr jako já, radši hledejte jinde.

Pro: Jisté produkční hodnoty jsou na velmi vysoké úrovni; základ v neoposlouchaných strašidelných povídačkách z Indonésie se cení

Proti: Neskutečně nekreativní děj; VA; mnoho animací; otřesné ovládání; za 30€ to opravdu ukrutně nestojí, i kdyby jste to měli hrát třikrát

+18