zajimave, hraju to ted poprve a zajimalo by me co se vzhledu /grafiky tyce jaktoze hry typu Far Cry,Half Life 2 nebo Doom3 z roku 2004 sou na tom nekolikanasobne vys nez o rok starsi Hidden and Dangerous 2 nebo Vietcong? (je nahoda ze to sou zrovna ceske hry)? U Vietcongu me pohltila atmosfera ale u HaD2 me totalne odradila mimo grafiku taky dilema v tom jesi budu hrat sam nebove 4 resp., nejake slozite planovani a omacka kolem....jakoze dkyz budu hrat sam tak si budu rikat porad ze sem mel vyuzit nejakeou strategii jako v commandos...

zajimave je ze u Jagged Alliance 2 naopak to planovani a strategii totalne miluju a sem nadseny kdyz tim ziskam prevyseni nad nepriletem :)
@Chuck (28.03.2018 12:31): dohrál. Já tu nevedu nějak pečlivou evidenci. Hrál jsem kdysi skoro vše. Jako pirát stahoval hru za hrou. Každou chvíli refreshoval warforum. Doplnit to tu vše by bylo na dlouho. Na střední jsem fakt jen hrál. Pak mě to přestalo bavit na VOŠce, a pak v práci zase začalo bavit díky konzoli. V tu dobu v práci jsem tu začal chodit denně. Zkouším aspoň komentáře poctivě sepisovat. Ale klikat dohrané hry - to nedělám..moc.. :-D
@Gordon (26.03.2017 13:43): A když se neshoduje s tebou, tak to znamená, že není objektivní? :) Já netvrdím, že Csfd nebo imdb je objektivní, ale lepší systém nemáme, tak jsem se zeptal tebe, co je podle tebe objektivní...
@Gordon (25.03.2017 12:48): A co je podle tebe objektivní hodnocení?

Např. podle mě ten poslední film Riddick z 2013 je dost shit a sám jsem ho hodnotil ještě níž než těch 65% na csfd. :)
@Jab (24.03.2017 09:04): To je fakt. Nový Dredd je opravdu pecka. Škoda, že nevzniklo pokračování. Tahle značka si bohužel už dřív zkazila reputaci verzí ze Stallonem a diváci čekali podobnou blbost znovu.
Poslední Riddick byl opravdu fajn. Spolu s novějším Dreddem (s K. Urbanem) super žánrovka, která bohužel jen tak prosvištěla éterem bez pozornosti, kterou by si zasloužila.

Btw z hodnocení tohohle Dredda na csfd i imdb by se jeden poblil. U posledního Riddicka to samé.
@Tarhiel (24.03.2017 00:16): Ne, to jak se "tatít" vytratil do tmy i s bateriemi a nechal riddicka zraněnýho na zemi (ještě ho otočil aby si vzal baterii). Jsem si řekl nahlas: To je zmrd, to se dalo čekat. :D A nakonec se pro něj vrátil v lodi... pak jsem si taky uvědomil že by se dvě baterky a riddick na zádech nosil fakt blbě... :)

Vinovo filmy mě vždy něčím překvapí. I to prostředí je dost uvěřitelné.
@Gordon (24.03.2017 00:05): Proste výborná Kickstarterovská záležitosť :)
S malým rozpočtom dokázali veľké divy, scenár mali kvalitný a herci dobre hrali.

Páčilo sa mi, že to bol návrat ku koreňom - proste on a komorná dráma o prežití, nič iné.
A keď si spomínal ten koniec - myslel som, že máš na mysli úplný koniec, keď sa nečakane vrátil späť na loď :)

@Tarhiel (24.03.2017 00:00): Po zradě smrtivládci asi jo. Nechce se mi to zjišťovat a ano, je výborný... :)

Nejlepší byl ten konec, kde jsem si myslel že ten tatík toho zmrda na morfiu uteče (z černočerné tmy a hry), prostě jako jeho syn, a on se nakonec zachová jak férový chlap a zachrání ho. :3

Na riddickovi se mi taky hodně líbí ta unikátní hudba, která je s tím filmem úplně spjatá.
@Jack_Dark (06.02.2017 22:43): To je zaujímavé, mám to na GOGu, ale väčšinou keď nejakú hru odstránia z distribúcie tak je preč všade.

Tento prípad, že je to preč zo Steamu ale je to na GOGu je pomerne zaujímavý.

To sa hádali o províziu alebo čo.
Super, už to jede. Stačilo jen změnit nastavení grafické karty podle tohodle návodu co mi poslal RudíkaBeník.http://www.neoseeker.com/forums/21221/t2092631-fix-for-riddick-crash-report-runtime-error-problems/
Mám verzi ze Score a nejde mi pustit. Píše to: Game has crashed. Mám Win7 64bit. Nevíte někdo, co s tím?
Mě se u původní verze víc líbila hudba. Chyběla mi v Anatheně jedna skladba co hrála při akci.
@Gordon (05.09.2016 21:09), @mvp23 (05.09.2016 21:40), @Paul (05.09.2016 21:04): Athena je IMHO samostatná hra a ne datadisk. Ke hraní není potřeba původní hra, běží na jiném engine a původní EfBB je naopak součástí Atheny (předěláno do nového engine).

Jestli je EfBB hezčí/hratelnější v původní verzi nebo v nové u Atheny je věcí osobního vkusu, mně se graficky líbila dříve více původní verze (graficky byla "jednodušší/přehlednější" - ne tolik přesvícená, nepoužívala zrnění atd.), ale už je možné vypnout zrnění a nainstalovat grafické mody, takže to vyjde celkem nastejno. A Athena a nová verze EfBB nepodporují normálně quicksave, ale to jde zase vyřešit přes konzolový příkaz.
Taky jsem hral Athena verzi a prislo mi, ze na fotkach vypada lepe puvodni verze, ale na YT se mi vic zamlouvala Athena. Akorat jestli si dobre pamatuji, tak v puvodni verzi byla normal krev, zatimco v te novejsi nikoliv. :-O

Paul: Athena vysla jako datadisk a ne jako samostatna hra? Sice nema tak dobrou atmosferu jako puvodni dil, ale i tak to stoji za zahrani!

Myslim, ze oboum hram se nedostalo tolik pozornosti, kolik by si zaslouzily.
@Gordon (komentář): O téhle hře jsem svého času absolutně nic neslyšel, ale díky DH, resp. na popud nejmenovaného uživatele, jsem ji poznal a mám na ni dodnes super vzpomínky! Možná to pro mě bude další hra, kterou bych si mohl po letech zopakovat.
@Gordon (komentář): Taky jsem se ke hre dostal pres vysoke hodnoceni a nebyl zklaman! Hlavne ten zacatek a ta atmosfera toho vezeni... Tez me velmi bavily pribehove zvraty. Opravdu originalni kousek.
z napovedy DH "komentář slouží jednoduše k vyjádření vašeho názoru na hru". imho ho vyjadril. Kazdy nemusi byt poeta a i z techto komentaru je databaze ziva.
@montana (16.05.2012 21:59): To neznamená, že hodnota toho najnovšieho tým nejak stúpne. Je to taká pekná copypasta, stačí tam nahradiť slovo "riddick" inou hrou a slovo "vězení" iným prostredím a je to ultimátny komentár. .)
NateLogan: Jo, u mých komentů musíš být naprosto svěží a v těžké pohodě. :-)

Montana: Něco podobného jsem si myslel hned, ale zase jsi to měl s odborným výkladem. :-)
To já jen že s mým stupněm utahání jsem po dočtení toho odstavce neměl páru, co v něm vlastně bylo :).
Isair: Děkuji. Já teda nechci ze sebe dělat něco, co nejsem, ale zrovna mně vyčítat češtinářské nedostatky,..no nevím.
To jsou nimralové že? Jako kdyby jedno souvětí ubíralo na jinak obsahově (ostatně i stylisticky) velmi pěkném komentáři:).
Jo, to beru, ale prostě jsem to v tu chvíli holt sestrojil zrovna takhle. Tak to snad nejen Ty přežiješ. :-)
To je hezke, ale ta veta je tam vsunuta naprosto zbytecne. Nehlede na to, ze to mohlo byt napsane:
"Riddick při nich často příjde o svoje zbraně, které si ne vždy zrovna lehce vybojoval"
A hned je to stravitelnejsi :)
Proti gustu ale... :)
Montana: Za normálních okolností by věta zněla "Riddick často o svoje zbraně přijde", ale jelikož je tam po slově "zbraně" vsunuta další věta, musí být oboustranně oddělena čárkami.

Další dotazy? ;-)