Ok, tak nudí mě to jen o něco málo méně, než původní verze... Ještě, že jsem za to nic nedal, byl bych vážně asi naštvaný.
Tak dnes som dal Mom's Heart 2x. Dokopy je to uz 10x :) este 6x aby som mal vsetky konce :)
Inak ja som tohoto aj povodneho Isaaca presiel uplne bez pouzivania kariet a piluliek :O kua ja som si myslel, ze to staci zobrat a pouziva sa to automaticky same :D teraz som skusal stlacat nejake tlacitka zrazu Isaac pouzil kartu..............................som lama :)
@Maximus (09.11.2014 13:03): No, když hraješ Isaaca a padají ti dobré věci, nebo ti příjde, že máš prostě kliku, tak skoč do menu a tam je osmimístné číslo, Seed: XHKP D3GN

Které když zadáš v New Game, tak budeš hrát naprosto stejný level s předměty a podobně.
@Bodkin (09.11.2014 12:37): Hram to spolu s tymto http://bindingofisaacrebirth.gamepedia.com/Item
a pozeram si tam vsetky veci, ci sa ich zobrat oplati a ci nie. Prvykrat ked som to presiel som mal 3 friendov (Dry Baby, Leech a zlatu muchu, ktora neviem ako sa vola, ale pravidelne stale utocila na nepriatelov) - ale prve prejdenie hry je len epilog a ani sa nezaratava do statistik :D (hra ma 16 koncov)

Druhykrat som mal - Spelunker Hat, Rotten Baby, potom dve take gulky co okolo postavy kruzia a chrania ju od zasahov a jednu paradnu vec, tiez som ju v zozname nenasiel - nejaka pavucia noha ktora zaslapuje nepriatelov kazdych 5 sekund) + item Flat Penny, Midas' Touch + samozrejme lepsi DMG atd.

Kazdopadne to hram tak, ze ak prvy item ktory dostanem je nejaka slaba chujovina, tak rovno restartujem hru :D