Ty vole to je nářez - minutový loading každých 3-5 minut a obsah naprosto nedostatečně zajímavej na to, abych tuhle skutečnost byl ochotnej obejít. Nebudu hodnotit, protože na to fakt žaludek nemám a možná by se to časem zlepšilo. Já to zjišťovat nehodlám.
Druhý bod nasere jak sviňa, třetí jak by smet, ale hrál jsi to jen dvě hodiny ne? Takže tady si nejsem jistý, jestli by se to nerozšířilo. Hnusné prostředí? Tak musím se podívat na gameplay videa, ale tohle by mi vadilo, pokud by mi nesedlo.
1. hnusný prostředí, pořád to samý, žádná změna
2. špatnej krycí systém (borec se vykloní ale stejně střílí do překáždy za kterou je schovanej)
3. jenom 3 druhy nepátel, jeden blbější než druhej
4. prostě NUDA, tak moc jsem se u hry už dlouho nenudil
Já vím, ale v čem konkrétně? Jinak 50% je docela hodně na hru co moc nebaví, ale to nevadí no :-)
Právě, že Wanted bylo skvělý. Tady toto je úplně o ničen, neskutečná nuda.
Bude koment? Jinak co se ti přesně nelíbilo? Wanted jsem hrál demo a byl podle mě docela fajn, akorát je prý strašně krátký. Nevím kolik Wanted stojí, ale prý trvá 3 hodiny a za takovou hru bych nedal více než 200 Kč, i když je jinak suprová.
Hrál jsem to asi 2 hodiny a potom to šlo pryč. Po skvělým Wanted vydají takovej paskvil, fuj. Btw. trailer byl jeden z nejlepších, co jsem na hru v poslední době viděl.
Fg: To jsme na tom stejně. Já stokrát radši hry ve stylu Gears of war a Wanted než s nějakou velkou rozlohou. Teda až na pár vyjímek - většinou se jedná o městské akce. Jinak RPG hraju rád, ale to nejsou akční střílečky. U akčních beru spíše tu koridorovitost.

Jinak krytí ve wanted se mi taky docela líbilo, ale kdysik myslím pooky říkal, že díky bohu není v el matadorovi takové krytí jako ve wanted a tady krytí wanted pochvaluje :-)

EDIT: Sry, to byl popkec. No nic popkec, pooky [púky, půlky], kdo se v tom má vyznat :-D
Já si nemyslim, že ta grafika je špatná, mně se naopak docela líbí, i když bych uvítal možnost většího nastavení, protože třeba takový AA mi tam docela chybí. Tahle hra měla neskutečný potenciál, ale designoval ji asi nějaký zhulenec, protože ty koridory jsou až přehnaný a ohraničit cestu keříkama a pár cm vysokýma obrubníkama, to už chce koule. Hodlám to dohrát dneska, ale moje hodnocení se od Pookyho nebude moc lišit, spíš bude ještě horší. Za pokračování Future Shocku a Skynetu bych vraždil.
Pivo: jo to je fakt:) co se Pookymu nelibi to miluju a naopak :D, tak nakou koridorovitost prekousnu, ja moc nemam aztak rad velice otevrene svety s vlastnim rozhodovanim a tak, radej vse nalajnovane, proto moc nehraji RPG pac uz udelat si postavu a zvolit si vsechny atributy me vytaci pac nevim kam bodiky vrazit :) a rad bych po dlouhe dobe zahral neco jako Gearsy....
U mě se to třeba kámošovi strašně líbilo a říkal, že to projel na jeden tah.
Fg: Já myslí, že pokud se ti líbí gameplay a nevadí ti ten stereotyp a koridorovitost, tak se ti to bude líbit. Pooky miluje Crysis více než cokoliv jiného a ty ho nemáš rád :-) Je to o osobním vkusu.
Pooky:skoda no, ale vem si ze na to meli tak malo casu, kdyby vyvoj trval minimalne rok a vic, treba by to bylo dobry nebo aspon jako Wanted, ale stejne to vyzkousim pokud se mi to dostane pod ruku, aspon to muzu zkritizovat, to ja rad! :D
btw to G je male g - takhle: g :)
FG: no... je to dost ochuzený narozdíl od Wanted a by´t to krytí vypadá pěkně, je značně omezené a špatně se "používá" .... =/ Ve Wanted to byla ale lahůdka.
Pooky: co sem se bavil s kamosem, tak mel problemy to vubec rozjet prej hodne narocny ale stroj ma ok(asi opet spatna konverze na PC), no jinak jasne ono to vypadalo tak koridorovite, ale ty prestrelky vypadali fajn + ficurky z Wanted(kryti,ruzne slejdovani) - ne ze bych to hral :D, ale i tak myslim, ze za vyzkouseni to stoji, aspon par minutek:)
Fg: Však moc jsem se těšil, terinátora mám rád, ale víc jít nemůžu. Ale neber tích 55% tak kriticky ... beru to podle normální škatulky hodnocení. Takže průměrná hra s pár "supr-čupr" prvky. Lehce shrnu moje dojmy z hraní (btw skoro jsem hru dohrál) ... prostředí je zajímavé, to jo... bojovat proti terminátorům je skvělý zážitek, bohužel nikoliv velkolepý jak jsem čekal. AI je také na vynikající úrovni a stejně tak i soundtrack a dabing. Ježne to je skoro vše pozitivní. Grafika je strašně slabá, mizerný level design - obrovská koridovost (až na pár výjimek, ale stejně to nic moc není) a strašná lineárnost - máš vždy určeno, kam jít a popřípadě jak obejít protivníka, aby si do něj mohl pálit ze zadu. Vždy musíš "poslechnout" autory. Jinak hra je vesmě strašně stereotypní a celkově bezduchá řežba. Byť to zpestřujou jízdy za hlavní kulometu, ale bohužel to za moc nestojí. A dle médií strašn krátká herní doba (hraji na nejtěžší, jsem skoro na konci - asi poslední mise - a mám za sebou necelých 5h). Jediný co mě nakonec dohnalo z čistého průměru zvednout hodnocení na 55% je vcelku povedenný coop režim a s kámošem, když jsme hráli, tak jsme se bavili (poprvé jsem se bavil u této hry). Bohužel taky nám to dlouho nevydrželo - například Kane s Lynchem jsme projeli na Ex =P

To je tak nějak vše - udělej si obrázek ;)