Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Tannenberg

72
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
online > online akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.02.2019 PC
Vývojáři:
Blackmill Games, M2H (sekundární)
Oficiální stránky:
https://www.1914-1918series.com/tannenberg/
Od tvůrců Verdunu přichází další multiplayerová FPS z období 1. světové války, nyní se zaměřením na východní frontu. V bitvách mezi Ruskou říší a Německým císařství se vžijete do role jedné ze čtyř nových bojových skupin - na ruské straně můžete hrát za skupinu 'Frontovik' a 'Cossack' a na straně Německa bojovat v řadách Rakousko-Uherských ‘K.u.K.' či Německé 'Infanterie'. Samozřejmostí je opět realistické pojetí hry jako ve Verdunu s jednou zcela zásadní novinkou v podobě nového herního módu 'Maneuver' až pro 64 hráčů s možností zapojení botů. Tento nový herní režim funguje na bázi zabírání samostatných sektorů, které tvoří jednu velikou herní mapu. Podobně jako v Battlefieldu 1 je respawn hráče řešený volnou možností objevit se buď náhodně v již zabraném sektoru nebo přímo po boku svého spolubojovníka z jednotky.

Nový herní mód inovuje hratelnost o rychlé taktické přesuny z jednoho sektoru do druhého a bitvy tak mají spád a hráči jsou neustále v pohybu. Na výběr je ze 4 map/oblastí s různými variantami počasí - Východní Prusko, Polsko, Halič (Galicia) a Karpaty. Z tradičních zákopů se přesunete do pestřejšího prostředí lesů a malých vesniček, což dovoluje lepší krytí jednotek bez nutnosti se neustále pohybovat v zákopech tak jako u Verdunu. Více než 20 realisticky zpracovaných zbraní, množství autentických zvuků a efektů odtržených částí těla je pro tuto hru samozřejmostí, stejně jako precizní zpracování prostředí s množstvím dobových detailů. Ochutnejte pocity zmaru na straně brutálně poraženého Ruska a euforii dominantního vítěství německé armády, nebo svými činy tento historický fakt postavte zcela naruby.


Poslední diskuzní příspěvek

Bodkin: Tož mě taky serou, ale mají tu nasrávací a posrávací atmošku, kterou to srabácké střílení přes kopce nemá. Když vidíš nepřítele z…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.