Sweet Fuse: At Your Side

Bomb Decision

27.08.2013

Jedná se o otome mysteriózní vizuální novelu, ve které musíte jednak přežít ve vražedném lunaparku, ale také si přitom i najít přítele.

Saki Inafune je osmnáctiletá dívka, jejíž strýc je uznávaným herním vývojářem, který se rozhodl vybudovat lunapark v němž budou atrakce na motivy nejznámějších her. My se s hlavní hrdinou setkáváme už v momentě, kdy se vydává na slavnostní otevření tohoto lunaparku. Bohužel při slavnostním ceremoniálu vybouchne jedna z atrakcí a všichni návštěvníci jsou zajmutí tlustým prasetem s doutníkem, které si přezdívá: "Count Hogstein". Tento podivný chrochtající záporák si následně vybere 7 lidí z publika a donutí je pro osud rukojmích přežít sedm smrtelných atrakcí. Pokud se jim všech sedm nepodaří vyřešit, tak vybouchnou spolu s lunaparkem.

Jak už je v žánru otome zvykem, tak i zde máte na výběr z šesti mužských postav, se kterými si můžete utvářet vztah a následně získat jejich konec. Také hra poté nabízí tzv. "Explosive Insight", v němž musíte vybrat správnou odpověď pro vyřešení daného rébusu.