Sunset Runner

29.10.2007

freeware

Opravdu jednoduchá hra, ve které musíte se svým hrdinou utíkat po střeše vlaku a co nejrychleji se dostat na začátek a zachránit tak svého nejlepšího přítele před přejetím.

Na cestě proti vám stojí 3 překážky - nízká lampa, kterou je nutno přeskočit, vysoká lampa, kdy je třeba se skrčit a také tunel, přičemž se tyto překážky často vyskytují těsně za sebou, tudíž hra není tak jednoduchá, jak vypadá. Pokud se zrovna nekrčíte nebo nepřeskakujete, musíte běžet dopředu. Čím častěji se totiž zastavujete, tím více se blíží jistá smrt vašeho kamaráda. Hra vám i tak zabere na obě dvě obtížnosti (easy a hard - liší se jen délkou vlaku) málo času a jedná se spíše o chvilkovou a oddechovou záležitost.

Obyčejná a skutečně jednoduchá hříčka, kterou jsem se pobavil na pět minut. Pokud nemáte chvilku co dělat, nebo si chcete odpočinout od jiné hry, pak vám tuto hru patrně doporučím. Ale pokud od toho čekáte trochu větší zábavu, ani na to nepomyslete.

Pro: pro zkrácení volné chvíle docela zábava

Proti: po pěti minutách na vás čeká nuda, jednoduchost a okoukanost