Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

SubQuest

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
27.01.2002 PC
Vývojáři:
SubQuest je české freeware RPG s 2D grafikou. Před samotnou hrou si volíte mezi 3 postavami (Paladin, Kouzelník, Barbar). Každá z těchto tří postav má jiné startovní atributy a budete muset hrát jinými způsoby.

Příběh se odehrává ve fiktivním světě Khazar, který momentálně neprožívá své nejlepší časy. Padouch Garion, který byl otcem hlavního hrdiny před 30 lety uvězněn pomocí kouzelného meče, se dokázal osvobodit a opět zamořuje Zemi svými přisluhovači. Navíc byl ukraden kouzelný meč, pouze kterým lze Gariona uvěznit. Nyní je na vás, abyste se vydali najít meč a zastavili Gariona.

Pohybujete se po celkem 10 světech, ke kterým patří např. Oáza smrti nebo Duny krvavého písku. Pohyb po světě probíhá pomocí šipek, kdy sbíráte různé předměty (lektvary, zbraně) a hledáte truhly. Boje probíhají ve stylu tahových soubojů, kdy se postavy náhodně střídají v tazích. Hra kromě hlavního příběhu obsahuje i tři podúkoly, které nejsou potřeba k dohrání hry, ale jsou takovým menším zpestřením.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.