Panové, nemohu souhlasit spíš jsem absolutně proti. Soundtrack k SoR 2 je vyladěnější, lepší tempo, synťáky. Ano půjčuje si některé skladby či zvuky z jedničky ale mnohém lépe je remixuje.

Edit: Ježkovi oči, trojka je fakt špatná i hudbě. Pár dobrých melodii a zvuků ale pak zabitý techno elektrem.
Dali jste mi brouka do hlavy, že si pustím soundtracky. Čtyřka má povedený soundtrack, první skladba a pak výtahová k Maxovi to jsou lahůdky.
Já si u těchto her, které už jsem dohrál před nějakým časem, vždycky před napsáním komentáře pustím gameplay na YouTube a v něm se snažím soustředit na věci, kterých bych si při samotném hraní třeba nevšimnul. Většinou se proto hodně zaměřuju na grafiku a soundtrack.

Streets of Rage 2 jsem dokoukal zhruba před hodinou a v souvislosti se soundtrackem jsem si několikrát říkal, že dobře podbarvuje příslušnou úroveň, ale kdybych danou skladbu slyšel o dva dny později samostatně, měl bych problém jí zařadit, protože jsem poslední dobou viděl velké množství gameplayů ke hrám na Mega Drive.
@Strady (15.07.2022 16:34): Tak počkej až napíšu komentář ke druhému dílu, protože v něm vyjádřím ten samý názor jako má Korbitch ;-) Soundtrack k dvojce je sice dobrý, ale mně v něm kromě úvodní skladby Go Straight chybí nějaká melodie, kterou když uslyším, tak mi v hlavě automaticky vyskočí Streets of Rage 2.

Oproti tomu je v prvním Streets of Rage takových skladeb hned několik a já mám hudbu k jedničce taky mnohem radši než ke dvojce.
@Korbitch (15.07.2022 10:36): Počkej počkej, fakt si myslíš, že jednička má lepší soundtrack než dvojka? To jsem ještě neslyšel. Mě dvojka přijde Top ve všem a s ní Remake , který neskutečně vymazlený, pak jsou 4, 1, 3. Škoda trojka, vůbec nepovedla.
Děkuji za doplnění. První Streets of Rage jsem dohrál asi třikrát a nikdy jsem na konci yes neodpověděl. Tak aspoň konečně vím, co se stane.
@aDOSt (komentář): K tomuhle sedám taky stále rád. Mám projitý všechny 4 díly, ale jednička uvízla v srdci nejvíc. Jak další díly byly samozřejmě graficky lepší, soundtrack v nich byl naopak oproti prvnímu dílu horší a už se nikdy nepovedlo navodit tu správnou atmosféru. Jinak bych ještě doplnil, že pokud hrajete ve dvou, druhá postava má jako speciální útok policejní rotační kulomet, který vykropí široké okolí, tedy krom vás. A nesmí chybět zmínka o závěrečné paštice, kdy blbě odpovíte bossovi a propadlem se vrátíte do továrny :D