Urcite odporucam do vyzvy. Kratka hra, zo zaciatku mozno trosku nudnejsia ale ono sa to rozbehne :) skoda je,ze ked som bola uprostred tej fajn zabavy tak to skoncilo. Mohlo by to byt kludne dlhsie. Som zvedava na dvojku :)
Kopu, kopu, sem tam narazím na nějaké šutry, dojde světlo, musím nahoru, směním šutry za peníze, jdu na nákup, jdu zpět, kopu, kopu, propadám se, skáču, rychle, pomalu, dostávám se jinam, to stejné, zase bez světla, nahoru, zpět, dostanu se k nějakému nevím čemu - nějaké velké zakopané steam-punk kolo s modrým čímsi uprostřed, co ve videích upgraduje moje vlastnosti, či co, ale nic nedělá a nevím co já mám dělat - jestli něco někde zmáčknout, někam se extra prokopat nebo jestli mi něco chybí.. A než to zjistím, zase jsem bez světla, než se dohopsám nahoru, přestává mě hra brát, nahoře získám zase světlo, pak zas skáču dolů a dostávám se zas do mapy, kterou jsem před chvílí rozkopal a zabil trilobity, ale ta je zase zarostlá a trilobiti jsou zpět - dostávám se zase k tomu divnému kolu, nikde se nic nepíše, žádná klávesa mi na to nereaguje, dochází světlo. Když se to celý zase zopakuje a já jsem zase zpět v mapě, kde je zase vše zarostlé a s trilobity a u kola, nebo co to je, se zase nic neděje, vypínám.

Je pro ten upgrade u onoho kola něco třeba? nějak jsem si ničeho nevšiml.