Starlight Vega

14.04.2016

Hlavní hrdinka Aria se právě přestěhovala do domu svého dědečka. Jedné noci při prozkoumávání studovny objeví se svou kamarádkou Melody zvláštní kámen a omylem z něj vypustí démona. Lyria byla v kameni uvězněna posledních 50 let, ale ani teď nezískala úplnou svobodu, neboť s Ariou ji pojí neviditelné pouto, kvůli kterému se od sebe nemohou příliš vzdálit. Aria se tedy musí přizpůsobit novému životu.

Starlight Vega je vizuální román žánru yuri, jenž se zaměřuje na romantické a sexuální vztahy mezi dívkami. Hra nabízí 3 možné vztahy s více konci podle hráčových rozhodnutí s tím, že jeden z konců je i harémový.

Nuda, nuda, šeď, šeď. Mdlé postavy, mdlý příběh, mdlé zasazení. I vztahy jsou tlačeny strašně na sílu (Stockholm syndrome se asi prostě líp píše) a ani animace se soundtrackem mě nijak extra nezaujaly. I když herní doba je krátká, trvalo mi dost dlouho tento kousek pokořit, protože jsem se do něj musela nutit.

Pro: odehrané scény lze přetáčet

Proti: nuda, líný příběh