Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Stardust Vanguards

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
30.01.2015 PC
19.01.2016 PS4
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://zanrai.com/games/stardust-vanguards
Stardust Vanguards je arkádová vesmírná střílečka určená pro lokální multiplayer (2-4 hráči) na jedné obrazovce. Každý z hráčů ovládá létající postavičku vybavenou světelným mečem, střelnou zbraní a štíty. Cílem je samozřejmě likvidace vašeho protivníka. Za úspěšné zásahy navíc získáváte speciální body, a jakmile jich získáte předepsaný počet, můžete si na bojiště přivolat podpůrnou armádu vesmírných lodí.

K dispozici je několik herních režimů, které se dále mohou lišit ještě různými variantami. Máme tu klasický deathmatch na deset životů a dvě výhry, další varianty ubírají např. na počtu životů (dva životy, nebo jen jeden), popř. upravují další pravidla hry. V režimu Conquest se snažíte obsadit centrální bod a ubránit ho po deset vteřin. Třetím režimem je Team Battle, tedy hra dva na dva. Posledním režimem je kooperativní režim, kdy se společně snažíte zlikvidovat nájezdy vesmírných pirátů. Tento režim se dá hrát i jako singleplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.