@Tulareanus (komentář): K tomu co ti vadilo na příběhu: Srovnáváš nesrovnatelné - jí nevadila Hvězda smrti, protože to byl "obraný" prostředek Impéria proti nepřátelům, co ji přimělo změnit strany bylo když Impérium, resp jeho pohrobek, začalo cíleně vyhlazovat své vlastní obyvatele. Já tedy nechci Operation Cinder ve Star Warsovském lore obhajovat jako něco kvalitně vymyšleného, ale minimálně z jejího pohledu ta zhnusená změna strany smysl dává.

Dál nevím na jakou jsi hrál obtížnost, třeba toto nějaký vliv má, ale já tedy na hard rozhodně žádný auto aim neměl. S nedobrými pocity z gunplay souhlas, to mi vadilo hlavně v multiplayeru - v singlu tomu pomáhá právě to občasné střídání postav, zbraní, občas sedneš do AT nebo do stíhačky - není díky tomu žádný stereotyp. A změna úhlu pohledu taky dělá zajímavějším vyprávění příběhu, který je tady samozřejmě primitivní a patetický, ale pořád lepší než cokoli v Call of Duty. Nebo Fallen Order. Na tom střídání postav mě srala jen změna do third person (a to že za některé postavy se hraje dost blbě), ne to že k němu vůbec dochází.

S tím že je to do určité míry arénovka také souhlasím, ale to nepovažuji za negativum - většina stříleček takto funguje, od toho CoD po moderní Doomy, kde na tebe občas nabíhají vlny nepřátel než postoupíš dál. A tady to zdaleka není pořád, hodně velkou část hry se prostě rychle postupuje kontinuálně, případně ty "arény" se vytváří přirozeně tím že máš na daném místě splnit nějaký úkol.
@Webkrysa (komentář): Teraz si nie som istý, ale to hodnotíš iba príbehovú kampaň? Pretože s tým by som sa dokázal stotožniť, ale singleplayer je tu iba klasickou prípravou na multiplayerové boje a tie sú vlastne jadrom hry, kde sa naplno ukazuje jej najväčšia sila.
Pamatuji si že mě strašně bavilo hrát v SWBF I ten mod kdy na Hothu útočí imperiální vojáci s těmi kráčejícími tanky. To bylo super ať již v roli rebelů nebo imperiálních vojáků. Je to i v SW BF II? Hraje tam ještě vůbec někdo MP?
@Paul (19.01.2021 00:41): Tam mám coruptlej cloud, nejde smazat, nejde ho ověřit, nemám nad ním vůbec mít žádnou kontrolu... :-D

Je to zhovadilost, ještě ti to pro jistotu ty launchery otevře, už chápu, proč to dávaj zdarma.
@Gordon (18.01.2021 23:14): včera jsem to zkoušel a fungovalo to normálně, ale testoval jsem jen singl. Zkus DX11, pokud máš nastavenej 12. Pod dvanáctkou to běží mnohem hůř. Jinak to, že to při spouštění otevírá EGS i Origin je neskutečná zhůvěřilost.
Ta hra asi nechce, abych ji hrál, nebo už nevím, při spuštění se otevře přímo do držky jak epic tak i origin, mise po cutscéně nenaběhla, restart. mise naběhla, zemřel jsem, hra se zasekla, restart...
MP při změně mapy crashnul...

TY KRÁÁVOO! :-D
Tak to je hustý, bez připojení k EA serverům nemůžete hrát single player. :-DD
Na to, že multiplayerové hry v podstatě nehraji, tak tohle mě docela chytlo. Svět Star Wars dělá hodně.
Kampaň sama o sobě nic extra, ale projít si svět Star Wars ve Frostbiteu povyšuje zážitek na vyšší úroveň
Chci se zeptat budou další postavy ve star wars battlefront 2 jako jsou Jango fett, Padme, Jyn, Krenik, Ahsoka Tano a Ventress?
Nedaří se mi změnit karty uprostřed hry. Přišel jsem k bedně, vypadly z ní nové schopnosti, tak jsem si je chtěl nastavit. A když ty karty naklikám a dám back, tak zase nemám nic. Jediná další možnost je "inspect". Je to bug, nebo mi něco uniklo?

@Cobot (08.06.2019 20:58): Dá se to zrušit. Mají to fikaně vymyšlené. Zadáš platební metodu, jako bys platil, ale ještě to neodejde. Když to zrušíš, neodejde nic. Když to nezrušíš, tak si po týdnu strhnou. Takže pokud nechceš platit, nesmíš zapomenout :)

Když se aktivuje Origin access a pak to koupíš, tak je to za 4,04 €. A řekl bych, že ta hra stojí za každý cent z této částky.
Ta Williamsova muzika dělá tak moc. Čekal jsem, že ta kampaň bude shit (jak už to tak v DICE hrách bývá), ale byla docela slušná, místy jsem až měl Jedi Outcast flashbacky. Nádherná grafika a jakž takž kompetentní scénář, ikdyž hrozně zrychlenej...škoda, že je to jen přívěšek multiplayerovky, klidně by si to zasloužilo vlastní rozsáhlejší hru, kde by ten příběh nemusel být tak uspěchanej. Game design byl místy taky slušně odpadní (všechny ty "defend" horde úkoly), ale dalo se to. Potenciál by ve Star Wars stále byl, aspoň dokud ignorují nový disney nesmysly a odehrávají se během původní trilogie či těsně po ní, jako zde (až na úplný závěr).
Teda po tom všetkom čo som čítal a videl je to až prekvapivo dobré. Singláč je ako Infinite Warfare v Star Wars kulisách a Galactic Assault je na mňa trochu neprehľadný, ale inak tiež zábavný.
No nevadí, že to teda nemá, i když na efekt by se to k tomu hernímu stylu docela hodilo a nepřátelé se kryjí, tak to trochu zamrzí.

Trochu mě ale štve mizerná optimalizace, kdy se mi hra místy trhá i na sestavě GTX 1060 6 GB VRAM, 16 GB RAM DDR 4 a core i5 8600K 3,6 GHz. Jako jede to v pohodě přes 60 fps bez jakéhokoliv náznaku snížení framu a pak najednou citelné trhání. Nevím, kde přesně je problém.
Má to cover system a jen jsem ho přehlédl nebo ta hra funguje bez toho? Docela mě to teď zajímá, když se jedná o moderní hru a překvapuje mě, že mezi klávesami jsem ho nenašel.
@Ronik (23.11.2017 22:24): "Nápadita a zábavná" ... Ne. :D Po tom co jsem viděl ukázku kde s lukem šikanuješ malé brouky saberem nebo s hlavní hrdinkou jdeš koridorem plných rebelů sprintem a cestou je likdviduješ jak statické terče nebo to že se přidá k rebelům po hodině hraní mě naprosto odradilo.
@Ronik (23.11.2017 21:52): jj, single kampaň mě také láká. 5-7 hod to je fakt hodně, obzvláště v porovnání s Unreal, který jsem kdysi hrál. Na druhou stranu, v Bad Company 2, Battlefield 3/4 jsem v kampaních nějakých těch cca 10-15 hod. za hru strávil, to víš já nejsem moc zkušený hráč a docela mě to bavilo. Takže mě by ta kampaň snad vydržela na 10 hod. OK dávám chci si zahrát. :)

PS: samozřejmě až to bude za pakatel na Originu. Plnou cenu bych dal jedině v případě MP ale to by musela být pecka a jak tak všude čtu tak to prý pecka není. Uvidíme.
@Jab (23.11.2017 21:59): No, v prosinci má vyjít příběhové DLC zdarma, co tu kampaň dokončí, takže až se k tomu dostanu, mohla by teoreticky mít i pět hodin! :)

Ale kratší délka u střílečkových kampaní imo nemusí být na škodu, lepší nápaditá a zábavná krátká kampaň (třeba Titanfall 2), než dvakrát tak dlouhá, ale natahovaná. Akorát Battlefrontu moc nevěřím, že by se tomu Titanfallu vyrovnal.
@Rapier (23.11.2017 21:43): V mém případě "Chci si zahrát" znamená, že počkám, až to bude na Origin Access za 4 éčka a zahraju si single kampaň. I když po zkušenostech s BF Hardline a BF1 kampaněmi, které jsem odinstaloval po hodině hraní, to možná nebude stát ani za tak málo, tak bude možná lepší počkat, až se tam toho zas nashromáždí trochu víc. Takové prodeje asi nejsou to, co by si EA představovala :D
Tak to s tím prodejem nebude tak strašný. Hru sleduje 9, hru si chce zahrát 10. :) Hru hraje 3.