@Ferdish (28.09.2016 14:10): Ak ma skleroza neklame, jedine herne treky, ktore sa daju zohnat su tie co vysli pod Interplay. Vsetko co vydal Activision a Bethesda je nedostupne. Pokial sa neodhodlas na nakup fyzickej kopie cez ebay (alebo podobnu sluzbu).
Jako fanoušek do Star Treku jsem se na tu hru těšil. Naštěstí jsem si hru nejdřív stáhnul , protože hra mě zklamala. Místo toho abych bojoval proti nepřátelům Federace, tak jsem bojoval s ovládáním, náročnou grafikou a bugy.
Jen dodám, že tahle hra kromě příšerného ovládání (+ fakt, že lodě ze světa Star Treku neumějí při standardní podsvětelné rychlosti couvat a létat do stran a nahoru/dolu) absolutně ignorovala nějaká zažitá fakta o parametrech lodí... Aneb jak jedna Borgská Krychle v seriálu/filmu nakope celou flotilu bojových lodí (se štíty) a zde ve hře si ta zcela první Enterprise bez štítů hravě poradí hned s několika Krychlemi :)