@Fritol (19.04.2022 21:07): Asi to bude kombinace nulových očekávání a správného načasování. Pár názorů na hru jsem si přečetl a někteří jsou nadšení, jiní to vidí skoro na podprůměr. Spongeboba vlastně neznám, myslím, že jsem neviděl žádný díl celý. Nějak se mi to jednoduše trefilo do noty a aktuální nálady. Rozhodně tomu pomohl i fakt, že jsem před pár měsíci hrál zmiňovaný Medievil, který mi přišel vlastně až špatný (no a tam jsem jistá očekávání měl). Hodnocení 8/10 je možná trochu darda a v tomhle případě jsem byl asi dost neobjektivní. Je možné, že kdybych to hrál třeba měsíc po mém oblíbeném Raymanovi, tvářil bych se jinak... Spyra jsem hrál (první díl) a bavil se řekněme stejně.
@Yokolobuna (komentář): Tyjo já si tohle koupil chvíli po vydání v krabici, tudíž jsem to hrál cíleně a ne protože to bylo v plusku a teda po pár hodinách to letělo na bazar. Divím se, že si z toho tak nadšený, já jsem si celou dobu říkal, že tohle mohla být asi v pohodě zábava v době vydání originálu, ale z dnešního pohledu je to šílená nuda. Chápu teda, že to měl být věrný remake, ale nezestárlo to zrovna nejlíp. Přijde mi, že když už člověk chce nějakou takovou primitivní plošinovku, tak podstatně líp dnes obstojí třeba Super Lucky's Tale nebo remake Spyra, který jsem tu kdysi kritizoval, že to z dnešního pohledu taky není žádný zázrak.

Ale tak já nikdy nebyl fanoušek Spongeboba jako seriálu, takže mě to možná neoslovilo i proto. Sto lidí...