Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Spellspire

13.04.2016
20.06.2016
23.02.2017
23.05.2017
26.05.2017
09.11.2017
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Mix RPG a legendárního Scrabble, i tak by se dal popsat Spellspire. Síla útoku vašeho kresleného kouzelníka je totiž přímo závislá na složitosti sestaveného slova z dostupných písmenek. Bystří znalci anglického jazyka tak dokáží proti nepřátelům seslat skutečně ničivá komba ideálně za použití všech dostupných písmenek. Ty jsou pro každou úroveň náhodně generována a dostupných kombinací slov jsou pro každou úroveň bez nadsázky stovky.

Cílem hry je vystoupat až do posledního patra pořádně vysoké věže a porazit všechny nepřátele. Během cesty k poslední úrovni musíte svého svěřence vylepšovat a dokupovat mu nové kouzelnické hůlky a oblečky za sesbírané mince. Bez nutných vylepšení si totiž ani zkušený lingvista proti silným soupeřům neškrtne. Dostupná je i plejáda powerupů, která hráči odhalí vhodnou kombinaci písmenek pro ničivé kouzlo, nebo otráví neodbytného soupeře.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.