Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Soldier!

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 C64
Vývojáři:
Haip Software
Jednoduchá a přímočará arkádová střílečka Hanse Ippische, kterou doprovodnou hudbou doplnil v té době již známý Chris Hülsbeck. Hře předchází jednoduchý příběh o novodobém hrdinovi bojujícím proti bezpráví nebo za záchranu světa. Samotná hra sestává ze tří, diametrálně se odlišujících levelů.

V první úrovni se chopíte ovládání samopalem vyzbrojeného vojáka, snažícího se dostat na konec úrovně. Ze všech stran objevující se protivníci, povstalci nebo bandité a případně jejich psi, se vás pokouší zastavit. Tato úroveň je viděná z bočního pohledu s lehkou perspektivou. Druhá část vám dá do ruky řízení tanku v městském prostředí, které z ptačí perspektivy scrolluje zprava doleva. Proti vám stojí nepřátelská obrněná vozidla, stíhačky přelétávající nad budovami i chodci v ulicích. Poslední část je klasická střílečka s vertikálním scrollingem, v níž pro změnu pilotujete po zuby ozbrojený vrtulník.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.