Soldat

09.05.2002

free to play (dříve placená hra)

Soldat je 2D akční hra inspirovaná tituly jako Liero a Worms. Ovládáte v ní vojáka s jetpackem, který vám umožňuje dočasně létat. To je důležité, protože herní mapy jsou dvou až tří úrovňové (poschoďové) a jetpack vám pomáhá překonávat překážky.

Soldat se hraje především online nebo po LANu, můžete ale využít také boty. Ve hře je několik módů: Free-for-All (Death-Match, Rambo-Match, Point-Match), Capture the Flag, Infiltration, Team Match, Hold the Flag. Arzenál disponuje řadou střelných zbraní a granátů. Po mapě se válí spousta bonusů (neprůstřelná vesta, nezničitelnost, berserker atd.), které vám dočasně vylepší schopnosti. Lékárničky se také najdou.

Soldat je založen na rychlé, brutální akci, ve které není nouze o utržené končetiny a krvavé efekty. Ve hře je implementována ragdoll fyzika, takže vaše postava, okolní předměty a gravitace se chová tak, jak má. Bohužel zničitelné prostředí ve hře není.

Soldat je vytvořen v Delphi (pomocí JEDI knihovny) a hra využívá anti-cheatovací systém Battleye. V současnosti je Soldat stále ve vývoji a při jeho registraci získáte spoustu bonusů, které se týkají především možnosti modifikovat většinu součástí hry.

Noo podle mého je jedinečná.. taková dobrá odreagovačka a i zábava když soldat hráváme na chatě přes lan.. Mohla by být i 2jka! :-)

Pro: zábava, zbraně, hazení nožů.... atd

Proti: nic hrozného mě nenapadá :-) jo taková pitchovinka