Prozatím vyřešeno tím, že jsem dal v menu "Select mission". Tam zvuk funguje normálně.
Tak hlavně, že jsem to pochválil. Krucinál...
Na začátku 2. aktu mi vypadl zvuk. V menu a při briefingu jede, ale jakmile to skočí do hry, tak je ticho. A na Steam fóru jsem našel zatím jen jednu radu, která mi nepomohla.

Setkal jste se s tím někdo? Jak jste to vyřešili?
Rozehráno na nejtěžší obtížnost v rámci Herní výzvy. A zatím se dost dobře bavím. Má to chybky, ale je to jízda. Oproti blbému zážitku v Medal of Honor je pro mě tahle hra jako zjevení.
Sniper Ghost Warrior 3 Beta Key - dostal jsem nějaké navíc, takže pokud chcete,zkuste... je to na Steam
AM5QT-WDBC5-CN5LR
E55EC-MYLV2-RT8E8
2GFM3-X4IRN-CMNJC
pokud to nebude špatně naskriptovaný koridor ve stylu dvojky a půjdou vypnout ty zaklínačské smysly, tak by to mohlo být dohráníhodné
@Chuck (28.06.2013 09:15): OK asi využiju stávající slevy na GOGu a dám jí šanci. Ghost Warrior jsem taky vlastně hrál jen kvůli tomu, že to GMG nabídl za dva dolary a přes všechny průsery, kterými ta hra oplývá, mě to docela bavilo...
@Crash (28.06.2013 08:58): Z těch her, co jsem poznal, tak jednoznačně Sniper Elite, přestože názory na tu hru nejsou vždycky pozitivní. Čirou náhodou jsem si na ni včera po dohrání SGW2 vzpomněl. :-) Pokud Ti nebude vadit dnes již poněkud zastaralý design a trochu kostrbatější ovládání, pak by se Ti to líbit mohlo. Kromě sniperky si tam přijdeš i na jiné zbraně, což mi na rozdíl od SGW1 vůbec nevadilo. A navíc animace letícího náboje je tam mnohem častěji. ;-)
@Chuck (komentář): Co bys mi doporučil za nejlepší "Sniper" hru? Podle hodnocení máš vysoko Sniper Elite, mě ty recenze trochu odradily, ale třeba se jako odstřelovač člověk vyblbne i ve hře, kde bych to nečekal, tak se ptám.

Přidat se samozřejmě můžou i ostatní, nicméně podle komentářů a diskusí máme s Chuckem velmi podobný pohled na věc, tak mě zajímá jeho názor.
Nemáte někdo tušení, proč při každém spuštění hry probíhá instalace Direct X?
By mě zajímalo,jak je možné,že když střelim týpka ze 100 metrů do helmy,tak mu helma upadne a on mě zabije??
Jinak AI nemá chybu... Chvílema si připadám jak Alenka v říši za zrcadlem... Týpci se stoupnou,abych je mohl zapíchnout nožem... Frajeři,co se schovávaj za kameny na mě čumí a nic... Asi si myslí,že sem zmutovanej křák... Zezačátku mě to docela chytlo,ale stává se z toho arkádové střílení... Zlatej Sniper Elite...
Prostřelené sklo u hlavy nepřátelé neslyší... A řekl bych že ti co hru vytvářeli nemaj pro taktiku boje absolutně žádný cit. Chvíli se parťák až afektovaně plíží, pak zabije jednoho nepřítele, zvedne se a vykračuje si jako by byl nesmrtelnej.... Což taky je.... Protože při poplachu mi do něj nepřátelé stříleli hlava nehlava ale ani jednou se mi nestalo že by skapal. Mimochodem, povdl se mi docela vtipnej bug. Jdu si sehnat fraps a zkusim ho zveřejnit, docela úsměvný....
Dřevěná zídka (k tomu určená) se prostřelit dá. Ovšem dřevěná tyčka zhruba 5cm x 5cm pro mě byla nepřekonatelná překážka. Podle mě si s tím až takovou práci nedali. Grafika teda taky nic moc, ta tráva je hodně umělá. A uplně nejhorší je AI. Když stojí 2 vedle sebe bok po bohu a jednoho odděláte, ten první neví ani prd. Jsou to docela tupouni a jejich reakce jsou ještě tupější.
@JONY4870X2 (16.03.2013 23:14): Já to vidím stejně jako on a oči mám v pořádku :), jinak polemizoval bych o slově "kvalitní" ve spojení s Crytekem :)
Navíc tvůj argument že by se to nedalo očekávat je mimo mísu, Cryeditor a tooly ve kterých to dělají jsou docela jednoduché, a spousta assetů už je stejnak použita z Crysis :)
Jestli je podle tebe grafika stejná jako u jedničky , tak jseš horkej kandidát na transplantaci rohovky. Očekávat od City Interactive stejně kvalitní hru jako od Cryteku je trochu mimo mísu.
Tak to já si musím postěžovat na grafiku která mi přijde pomalu stejná jak u jedničky. Na to že je to cry engine 3 nic moc. Vypadá to hůř jak crysis jednička. Dostal jsem se do druhé mise a hotovo, odinstalace. Bugů je tam ja vix... Lehnu si abych kryl tým a koukám na něj přez dřevo, super. Občas se mi tam objevovali odnikud i nehybné textury postav a nebo začali do vysílačky mluvit 3 hlasy najednou + ten můj. No a to zabíjení nožem, kdy se vám protivník postavil i když to neměl v plánu, to je taky dost nevychytaný.

@JONY4870X2 (15.03.2013 12:29): 2- ve školním hodnocení a proto tomu dal 80% :D
Tak už střílím a zatím docela fajn... Ještě nemám nač si stěžovat...:)
@Dipsi (16.03.2013 11:43): Na nejtěžší obtížnosti ta tečka není, zůstalo jen zpomalení času při nádechu (OMG why??) a samozřejmě ukazatel rychlosti větru. A neboj nic počítat nemusíš, je to tak jednoduché, že po chvíli cviku nebude problém se trefit ;)
No mě se zdá že bez té pomocné červené tečky to na větší vzdálenosti tak jednoduché není.
prej je to lepší jak jednička (to psal člověk, co jedničku rád neměl), ale je to hodně krátké. cca 2 hodiny.

- ext. zdroj ;)
Zatím pár postřehů : jak tě nepřítel zmerčí tak končíš , není problém sejmout chlapa přes kůlnu , když střelíš chlapa stojícího před sklem a kulka projde skrz něj tak uděláš do skla díru a sklo praskne , nebo ho náraz kulky prohodí skrz sklo.
Tak zatím jsem docela příjemně překvapenej. Grafika vypadá dost dobře , na Crysis 3 sice nemá ale jinak je good. První mise je na Filipínách. Uvidím jak se to bude odvíjet dál ale zatím tomu dávám tak 80%.
Sice uz to vyslo na warezu,ale nejak se k tomu nehrnu.Jednicka me bavila, az na to plizeni Jediny,co me bavilo byly ty sceny.
Urcite souhlasim,ze Elite V2 bylo zajimavejsi
Si myslim,že to zas taková sra*ka nebude,ale dost záleží na tom,jaká bude UI,jak nepřátel,tak "kámošů" a jak moc to bude přehnaný... Je teda pravda,že jednička mě moc nenadchla... Narozdíl od Sniper Elite V2... Tak se necháme překvapit...