Snark Busters: Welcome to the Club

Lovci Snárka: Vítejte v klubu

24.09.2010
12.01.2012
29.03.2012

Kira Robertson je mladá všímavá slečna, která má nepřehlédnutelný talent pro to, aby se zcela nečekaně dostala do potíží. Její otec je známým detektivem a má až přehnaně ochranitelské sklony ke své dceři. Poté co se Kira znovu dostane do potíží, když otci ukradne a zničí jeho klobouk a dostane domácí vězení, přijde jí dopis od tajemného Snárka. Snárkové jsou údajně tajemné bytosti, které jsou nepolapitelné a smrtelníky byli spatřeni jen několikrát. Pro Kiru se dopis stane výzvou, aby se vydala i přes otcův zákaz za odhalením tajemství těchto tvorů a stane se členkou Klubu lovců Snárka.

Společně s Kirou se vydáte v této HO adventuře za tajemstvím Snárků, prchavých malých bytostí, které se pohybují v našem světě a používají zrcadla pro vstup do magického světa, kde je prostor zvláštně pokřivený a objevíte v něm obrovský parník plující oblohou mezi mraky nebo stará viktoriánská sídla hned vedle moderních budov. Hra obsahuje celkem 7 kapitol, více než 30 ručně animovaných lokací a množství hlavolamů a miniher. Námět pro hru byl převzat podle básně Lewise Carolla The Hunting of the Snark.