Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sink or Swim

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1993 PCAmiga
1994 SNESSegaMDSegaGG
Vývojáři:
Zeppelin Games Limited, Odysseus Software (sekundární), Big Red Software (SegaGG verze), Codemasters (SegaMD verze)
Hlavním hrdinou hry je Kevin Codner - záchranář, který zareagoval na nouzové volání potápějící se lodi SS Lucifer. Ve své malé ponorce tedy dopluje na místo tragédie a nalodí se na palubu.

Hra obsahuje 60 levelů, ve kterých musí Kevin zachránit co nejvíce přeživších. Na počátku hry vypadnou trosečníci z trubky a podobně jako třeba v Lemmings jim musíte připravit průchodnou cestu až na konec úrovně. V roli Kevina budete probourávat bedny bombami, případně je přesouvat jeřábem, opravovat trubky, kterými uniká smrtící horká pára nebo např. přepínat páky, aby pohyblivé pásy jezdily správným směrem.

Každý level má předem daný minimální počet přeživších a také časový limit, který symbolizuje stoupající hladina vody. Pokud se voda dostane až k trosečníkům, máte už jen chvíli na záchranu, protože trosečníci dokáží plavat pouze omezený čas, než se vyčerpají a utonou.

Hra se nedá v průběhu hraní ukládat, ale na konci každého levelu získáte heslo do další úrovně, čímž odpadá nutnost neustálého hraní od začátku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.