Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@jones1240 (29.12.2014 11:25): Nové díly jsem jenom rozehrál a nedohrál, protože mě nebavily a proto je ani nehodnotím a snad ani nepočítám do série. Takže Simon the Sorcerer: Between Worlds by mohlo být završení pomyslné dobré trilogie... ale říkat to je ještě asi moc brzo.
Tú chválu si zrejme počul z nemeckých kruhov, séria nepatrí medzi nijak zvlášť zásadné záležitosti, skôr ide o jednoduchú zábavu.

Na druhú stranu, zase hádzať všetkých nemeckých vývojárov do jedného vreca....
@mazar1234 (16.11.2014 11:25): Jednicka super, dvojka mi prisla trochu slabsi, trojka je nejhnusnejsi hra vsech dob, tudiz nehratelna zalezitost a zbytek delali nejaci Nemci. Do jejich pokusu po zkusenostech s Tunguskou a Black Mirror 2 asi fakt nepujdu.
Tak sem se konečně odhodlal zahrát tuhle hru a do téhle doby sem myslel že Monkey Island u mě zůstane nepřekonaný ale vypadá to že se to asi možná změní :D Jinak do kterého dílu je simon ještě dobrej nebo mám sjet všechny díly ?
Moje srdce vždy patřilo RPG, zejména dungeonům. Ovšem, od jisté doby jsem jimi přesycen, a bylo období, kdy mně hry přestaly bavit.
Pak jsem si koupil netbook, a na desetipalcovém displeji začal znovu objevovat krásu her. Netbook odešel do věčných lovišť...
A z práce jsem dostal výkonný notebook. není špatný, zvládne Minecraft, The sims 3 (nic pro mně), vyzkoušel jsem i pár novějších her (hlavně parádní Legend of Grimrock), ale ...nic pro mně.
Po jistém váhání jsem si koupil sedmipalcový tablet...
A na google play?
Tuhle skvělou adventuru- paráda, vůbec nelituji (už těším se na druhý díl- snad je i v češtině). Celý den sedím za PC, ani nevíte jak je příjemné zahrát si hru (nejen nějakou oddychovku) pěkně vleže, bez bolestí v zádech, a bez "nízkého krevního tlaku".
Doufám, že se časem (přes dox box emulátor pro android) vrhnu na další adventury.
Ještě bych si přál rozchodit ScummVM emulátor (avšak netuším jak).
Simona jsem získal brzy pirátsky na disketách, bohužel si pamatuju že jsem si ho nikdy nemohl pořádně zahrát, protože jsem nevěděl jak přeskočit intro a to trvalo kolem 7 minut-každé zapnutí hry tak znamenalo drahocennou ztrátu. Takže k Simonovi jsem se vrátil až o pár let později:D