Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sidekick High

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.05.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://gamejolt.com/games/sidekickhigh/253151
V enginu Visionaire a v rámci soutěže Adventure Jam 2017 vytvořená 2D point and click adventura s ručně kreslenou komiksovou grafikou, plným dabingem a šesticí bláznivých postav. Vývojáři využívají klasické atributy včetně inventáře s možností kombinace jednotlivých položek nebo interakci s prostředím, dialogové stromy a hádanky, u kterých se sice adventurní matadoři nezapotí, ale mohou představovat určitou výzvu.

Ve hře se postavíte netradičně za šest postav, což jsou teenageři se zvláštními superschopnosti. Mládež musí absolvovat závěrečnou zkoušku na Sidekick High, aby se mohla postavit po bok skutečných superhrdinů. Zkouška spočívá v úniku ze dvou uzamčených místností, v nichž se nachází vždy trojice teenagerů. S vaším důvtipem a s využitím jejich superschopností se vám musí podařit najít způsob, jak odemknout oboje dveře nebo uniknout jiným způsobem. Na celou akci máte 60 minut...


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.