Sid Meier's Civilization: Beyond Earth - Rising Tide

09.10.2015

rozšíření

Rising Tide je první DLC ke hře Sid Meier's Civilization: Beyond Earth. Hra je vylepšena o nové herní mechaniky jako o možnost vytvářet města na vodní hladině a možnost pohybu těchto měst, byla vylepšena diplomacie a je nyní mnohem komplexnější i s umělou inteligencí a více možnostmi voleb. Dále přibyly i nové hybridní jednotky, stavby, sponzoři jako arabské státy nebo národ nomádů, nový systém artefaktů a také nové přírodní biomy jako například prvozem s vulkanickou aktivitou a stále se měnícím terénem.

Tento datadisk přináší nové taktické možnosti a zcela odlišný styl hraní díky větší komplexnosti a možnosti kolonizovat oceány a lze stvořit civilizaci fungující i zcela samostatně jen na oceánu.

Datadisk není oficiálně lokalizován do češtiny.

Poprvé v životě hraji civilizaci, kde se někdo opravdu snažil veškeré prvky promyslet... Tak aby byly tak nudné, aby to zničilo skvělý základní koncept. Tohle je snad vtip, ne? Alpha Centauri na mobily předškolních dětí...

Btw jeden z questů mám Spores and Harvest. Úkolem je "clean giant fungi". Ale cokoliv k té houbě pošlu, tak žádné "clean" v nabídce nemám. Neví někdo, jak to splnit?

P. S. Aha tak už vím. Po mapě jsou jiné, menší.