Souboje pusobi rozvrzane. Grafika neni zadna slava. Ale rozvoj postavy, lore, craft a seriozni vyzneni hry je dle meho na slusne urovni. Kdyz jsem koukal jak Dobrous prochazi ten dungeon uplne sem videl jak kalendar bezi pozpatku..coz neni u hry tohohle typu k zahozeni.
Ovsem 40 zlatek za to je dost..25 a beru :)
@Neelixx (17.05.2018 14:02): Vývojářský tým je malý a vzal si hodně velké sousto. Postupně to vylepšují a přidávají obsah, ale otázka je - stačí to? Ta hra už si bohužel získala špatnou pověst a hráči se do ní nehrnou. Přál bych si, aby chytila druhý dech a začlo to hrát více lidí, ale spíše tipuju, že to bude hrát pár stovek hráčů a nakonec to odpískají, protože se vývoj nezaplatí.

A taky dělat MMOčko v Unity je blbý nápad.
Já to hrál někdy loni na jaře, když byl beta free weekend. Explorace a těch pár questů, na který jsem narazil mě bavily, problém byl ale v zoufalým nedostatku obsahu, většina zón byla prázdná s cedulí "under construction", hráčská města všechna na jedno brdo, pár jsem si prošel, pak už jsem se jim vyhýbal. Mrknul jsem ale na to video a pravděpodobně na tom obsahově dost zapracovali, jinak nevím, co by tam Dobrovský těch avizovaných 100 hodin dělal.
Trochu sem to nastudoval a nakonec zjistil ze to nemusi byt zle. Je to hodne anticasual a antimilenial, staroba z toho kouka na vsechny strany. Problem jen je ze to je rozvrzany a tak trochu nedokonceny. Ale to jadro pusobi zdrave a vyzivne. To ze to nehraje moc lidi muze byt v konecnem dusledku i plus, pac to pusobi dost solove. Hmm. Ale stejne tezko rict. Porad si rikam kdyz mmo proc ne treba black desert..
Co jsem četl ohlasy, tak je to hodně pay-to-win a celkově nepovedené. Škoda, no.