Asi by nebylo na škodu upozornit, že hru vytvořili manželé Coleovi, tvůrci série Quest for Glory.
4ugraugra - Neni tam zadnej vyvoj postavy, kazdopadne 2 vipka to hrala, tak to preposli na ne, kdyz si s tim nevis rady a nehral jsi to.
Jo ty navody ze starych Score (vsechny navody na stary hry, co jsou na netu jsou okopirovany ze Score) mely celkem atmosferu...
Na tuhle hru jsem vlastně narazil tak, že jsem projížděl návody ve Scorpion WinCheater a klikal jsem na hry, co jsem neznal. Tohle byla asi třetí (nejel jsem od začátku :)) a podle pár prvních řádků mě to zaujalo. A to i přestože mám na fantasy docela pifku.
4Richmond - Je to temnejsi fantasy, me se to libilo. Knizky jsem necetl a podobny literature uz nejaky ten patek neholduju, ale tenhle styl, ve kterym proste tu a tam nekdo z hlavnich hrdinu vytuhne me vyhovuje rozhodne vic, nez preslazeny Pan Prstenu, kde se krome opravdu skvele prvni knihy hlavni hrdinove vesele promenaduji mezi skrety a ruznymi satanasi a nic se jim nestane.

Zajimavosti je, ze za hrou nestoji klasicky legendacky tym, ale Lori Ann Cole, autorkou cely serie Quest for Glory.
4ugraugra - Tam je riplej speech, pisou to v poslednim odstavci. Plna verze ma normalni cd rozsah, podezrele maly velikosti pod 200 mega nebrat.
Nějaký tip, kde sehnat plnou (ne ripnutou) verzi? Je to už přece abandonware, ne? Všude nacházím akorát verzi beze zvuků. Ten samý problém mám téměř se všemi starými adventurami.