Shadowlands

Ovládáte skupinu hrdinů s nebojácnými dušemi, kteří mají nastolit mír a klid v zemi. Čeká na vás šestnáct úrovní plných pastí, složitých hádanek a monster.

Shadowlands je fantasy RPG s izometrickým pohledem na herní svět a inovativním využitím efektů světla v temnotách. Hráč může hrdiny přesouvat ve skupině, nebo každého zvlášť. Pokud hrdinové nemají světelný zdroj, nevidí ve svém okolí téměř nic. Světlo loučí můžou využívat kromě osvětlení i na odhánění/přilákání některých druhů příšer, odkrývání tajných oblastí a řešení určitých hádanek. Zajímavé je také vyřešení magické energie, která se dá čerpat z libovolného předmětu.

@Ringo (09.10.2018 21:59): Máš pravdu, hraní bude tortura. Mně to tenkrát nepřišlo, dostal jsme se asi do 4.patra a bavilo mě to, proto těch 80. Určitě to ale někdy dám znovu a pak asi půjde známka níže.
Mně se grafika této hry taky líbí, tedy spíš styl. crpgaddict jako barvoslepej to možná ale asi nedocení, ty odstíny asi blbě rozeznává a pak to skončilo dvojkou za grafiku.
Nejzajímavější je, že už teĎ tam jsou v diskusi 3 příspěvky z Český republiky :)