Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Screencheat

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.10.2014 PC
29.02.2016 XOne
01.03.2016 PS4
Vývojáři:
Samurai Punk
Oficiální stránky:
http://samuraipunk.com/screencheat
Screencheat je first person akce od australských vývojářů Samurai Punk, která je zaměřena především na multiplayer. Vidíte zde rozdělenou obrazovku a na ní pohled všech zúčastněných hráčů, přičemž princip hry spočívá v jejich likvidaci. Od titulů podobného ražení se však Screencheat odlišuje tím, že jsou protihráči neviditelní a jediným vodítkem, kde by se zrovna mohli nacházet je právě jejich pohled a případně také střelba.

Aby nebylo příliš těžké soupeře najít, má všech více než jedenáct map barevně odlišené lokace, které jsou opatřeny specifickým nábytkem, uměleckými díly či rostlinami, takže nehrozí, že by se některý z hráčů schoval a z krytu tiše likvidoval své soupeře.

K dispozici je čtveřice palných zbraní začínající revolverem, přes brokovnici a granátomet, až po Chefolet vystřelující zářící koule. Ruční zbraně zde zastupuje svícen, při jehož používání ale musíte být u svého cíle opravdu blízko. Mimo klasického deathmatche hra nabízí také režim Murder Mystery, který spočívá v likvidaci nepřítele s konkrétní zbraní. Je jen na vás, jestli budete hrát v týmech nebo všichni proti všem a zda to bude přes lokální nebo online multiplayer.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.