Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@MickTheMage (09.01.2017 15:02): Klidně se může stát, že to byl nějaký omyl, já jsem takto jednou koupil Oriho tuším za 5E, protože měli na Steamu cca hodinu nějakou chybu (a takové chyby coby nejlevnější historická cena na IsThereAnyDeal uvedeny nebudou).

Druhá věc je, že weby jako Kinguin nebo G2A nemají IMHO historii cen (na IsThereAnyDeal jako šedá zóna nejsou a nevím o tom, že by byla přímo na jejich stránkách historie nějak dohledatelná), takže to klidně někdy mohlo stát 4E, ale dnes to nebude zjistitelné.
Anastasov v novoročnom labúžu tvrdil, že okolo Vianoc to niekde bolo "za stovku", čo som pozeral včera všetky možné aj nemožné (vrátane G2A) obchody tak za menej ako nejakých 11€ nezohnateľné.
Je mi jasné, že vianočná akcia urobí svoje ale "za stovku" čiže nejaké max 4€ to je nejako moc lacné. Videl to niekto za tú cenu niekde?
No, tak mam zase ten neprijemny pocit preslapovani na miste jako jsem mel napriklad u Rogue Legacy. Hrajete par hodin a pro vecne umirani se vubec nehnete z mista, neustale prochazite ty same lokace s respawnutymi neprateli. Ted jsem jeste na 17. urovni prisel o 12k soli, coz by mohlo byt nejakych 7 levelu. Opravdu fajne.