Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Sacred Underworld

Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
24.03.2005 PC
Vývojáři:
Ascaron Entertainment
Oficiální stránky:
---
Sacred Underworld je (oproti rozšiřujícímu balíčku Sacred Plus) plnohodnotný datadisk ke hře Sacred, který přímo navazuje na události z konce původní hry. Valorova láska, baronka Vilya, je unesena pekelným démonem a Valorův duch vás žádá o její záchranu. Příběh se bude odehrávat, jak už je patrné z názvu, převážně v podzemních lokacích, přičemž k samotnému finále dojde před portálem do pekla.

Datadisk obsahuje řadu vylepšení a jedním z nich jsou dva zbrusu noví hrdinové, jež se zařadí k předchozím pěti. Prvním hrdinou je trpaslík, který je sice malého vzrůstu a nemůže proto jezdit na koni, ale jeho enormní bojová síla v bojích na blízko s chladnými zbraněmi (sekera a kladivo) a v bojích na dálku (mušketa, kanón, plamenomet) to bohatě nahrazuje. Navíc má s sebou příruční kovadlinu, kterou si může své zbraně vylepšit. Démon ženského pohlaví, druhá z nových postav a navíc ex-přítelkyně hlavního padoucha, má na zádech třepotající se křídla a perfektně ovládá magii (oheň, jed, léčení a proměny), ale nezaostává ani v boji s normálními zbraněmi (může bojovat i se dvěma meči najednou).

Mezi další novinky patří přes třicet nových druhů nepřátel, spousta nových předmětů, rozšíření herního světa zhruba o 40 % a možnost vybavit koně různými předměty. Za zmínku ještě stojí, že nechybí multiplayer v kooperativním i nepřátelském módu.