@Zx Atari 500 (04.03.2016 03:12): S dvojkou som to mal podobne kym brat nedoniesol odniekadial mapu (snad bola v casopise Bit?). Potom sme uz vedeli prejst aj dvojku.

Ale jednicku sme prechadzali vsetci Commodoraci aj Spectrumaci co som poznal. Clovek si to postupne opakovanim natrenoval a potom uz len za par minut prebehol, ale je pravda, ze potom stacilo spustit na vyssej obtiaznosti a hned bol problem.
Jé tohle jsem hrával na Spectru. Pc verzi jsem nikdy nehrál, jen na emulátoru. Taky jsem netušil že to vyšlo na PC...
pridam se jako priznivec jednicky, dvojku sem asi nikdy nedohral uplne, pamatuju si ze to bylo akysi slozity hledani kusu a clovek to musel skladat snad pri vice pruchodech.
@mazar1234 (15.12.2012 20:24): Tak Turricana II považuji za absolutní vrchol plošinovek, dohrál jsem ho naposledy před měsícem a stále je to super zážitek, hudba, grafika, bossové. Ta jednička pro PC chybí velmi!!!
@joddy (15.12.2012 20:00): No mna tiez serie napriklad ze ani Turrican nema PC verziu, aj ked si bohate vystacim s tou Amigackou.... ale tak predsa len no, patrilo by sa taku megabombu nadcasovu ako je Turrican. ta hra je uplne rovnako genialne zabavna ako bola pred 20 rokmi a nic nestratila na atraktivite. Dokonaly priklad genialnej nadcasovej hry... spolu s trebars Moonstone (ten ale PC ma, aj ked hravam vzdy Amiga verziu).

A este ma strasne serie ze nebola Amiga verzia (pripadne teda aj PC) Project firestart, to by uz bolo uplne dokonale.
Tak dodnes som netusil ze toto ma aj PC verziu. Co som sa nahral S 1 na C64 neviem ani spocitat, S2 ma uz tak strasne nebral ale par krat som ho dohral tiez.