Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rumble Box


Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 95
Už vás nebaví odpovídat na pozdrav pozdravem? Už vás někdy napadlo odpovědět na pozdrav pěstí? Máte sousedku, která je natolik netolerantní, že tluče ve tři ráno do stropu jen proto, že vám se tak hrozně zalíbila skladba v repráku, tak jste si ji museli dát na max? Řešení je zcela jednoduché. Zapněte si Rumble box. Chvilková úleva od emocí, těch mrch, které se snaží pozdrav i se sousedkou změnit v něco, co už je tak akorát zralé k pohřbení.
Nejedná se o oddychovku. Jedná se o hru, která by se měla instalovat člověku místo psychoanalýzy. V psychoanalýze vám stejně nakladou do hlavy, že za všechno můžou vaši narušení rodiče, kteří, když už vás rovnou neznásilnili, tak se o to ve vlastní hlavě aspoň pokusili. O kolik je lepší někomu rozbít hubu. Společensky uznávané násilí ve formě - rozkopu ti kostičky. Kdo nezatoužil po tom, nějakému dítěti rozkopat stavebnici z kostiček, nežil. Po instalaci Rumble boxu žít konečně začne. Hra pro skryté násliníčky. S jakým požitkem jsem se sápal po mrtvých ostatcích na okraj krabice, abych se dostal do dalšího kola. Dal bych i sto procent, kdyby byl bojový systém propracovanější.
+12
  • PC 50
Bojovky nejsou zrovna žánrem, který bych nějak zvlášť vyhledával, v Rumble Box je však vše zjednodušeno, jak to jenom nejvíce jde a jedná se tedy spíše o arkádu. Jak tak jinak zařadit hru, která po vás chce ztřískat hromadu kostičkových panáků na jednu hromadu tak, aby bylo možné z daného levelu utéct.

Tolik kostek, jako v jakékoli zde vymlácené aréně, není snad ani v Minecraftu. Nepřátel je takové množství, že jsem chvílemi i ztrácel přehled, a když se k tomu přidaly ještě vybuchující hlavy některých bojovníků, tak bylo dílo zkázy dokonáno. Na vybití vzteku je Rumble Box bezpochyby ideálním titulem, ale jinak v podstatě nemá co nabídnout.

Pro: na vybití vzteku ideální

Proti: nepřehledné, stereotypní

+8