Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder

28.08.2017
14.05.2019
72
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rock of Ages 2: Bigger & Boulder je pokračovanie arkádovej hry v štýle tower defense, v ktorej ovládate obrovské kamene valiace sa cez rôzne historické alebo umelecké obdobia. Cieľom hry je zničiť nepriateľskú bránu a svoju bránu naopak zase ubrániť. V hre znovu dominuje unikátna umelecká štylizácia a humor v štýle Monty Python.

V Rock of Ages 2 sa znovu stretnete so známymi historickými osobnosťami a uvidíte vtipne animované portréty. Počas ničenia nepriateľských brán sa môžete pozrieť do starého Egypta, neskorej gotiky, alebo renesancie, či dokonca surrealizmu. V bitkách s bossmi sa postavíte aj takým oponentom, akým je napríklad Veľká Sfinga, alebo socha Mysliteľ od impresionistického sochára Augustína Rodena.

Hra obsahuje kooperatívny multiplayerový režim, ktorý ponúka možnosť hrať na jednej rozdelenej obrazovke, alebo až so štyrmi hráčmi v online zápasoch 2v2.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Tak jsme se s bratrem po dohrání Divinity: Original Sin rozhodli si najít nějaký další titul s lokální kooperací a našli jsme tuhle specifickou hříčku vycházející z klasického žánru Tower Defense, u kterého jsme v dětství (a nejen v něm) strávili spoustu času. Ve hře se stáváte kamenem obra Atlase, který v různých historických érách tropí problémy. "Hrdina" se tak střetne například s králem Richardem, Vincentem Van Goghem nebo Babou Jagou a jeho úkolem je zničit soupeřovu bránu dříve, než tak stihne učinit on.

Hra vás v klidu zabaví na jedno dvě odpoledne, kdy je vám naservírováno patnáct levelů rozdělených na TD a závody, tři bossové a final boss v podobě hry stolního fotbálku s Bohem. Pokud tedy hledáte něco rychlého, co si zahrajete se sourozenci, kamarády nebo nějakou návštěvou, Rock of Ages 2 rozhodně není špatná volba. Humor ve stylu Pythonů vás pobaví, duel s AI občas rozčílí a navíc vám hra jako taková ani nevezme moc času.

Pro: Humor, grafický styl, netypický přístup k Tower Defense

Proti: Otravnost některých závodů

+11