Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Robots


Komentáře

« Předchozí Následující »
  • PC 60
Herní výzva 2019 - číslo 2 "Čapkův odkaz"

Vybrat si hru, kde budete hrát za robota, nebylo příliš těžké. Zvolil jsem tuto hru z toho důvodu, že když jsem byl ještě malý, měl jsem možnost vyzkoušet si demoverzi z nějakého CD Doupě. Ta demoverze mi učarovala, a díky výzvě jsem se k této hře dostal, abych si ji vyzkoušel celou.

Bohužel jsem z této hry zklamán. Je mi jasné, že je určena dětem, ale dělat neustále ty samé úkoly typu prohledej celou lokaci, abys našel 10 kusů toho a následně po splnění dostal nějaký upgrade, který mi pomůže ve hře dále. Jenomže poté následuje další úkol najdi 16 kusů toho a potom zase 8 kusů toho a to je vlastně celá hra.

Lokace ve hře jsou namixovány tak, že se musí řídit filmovým příběhem, což je trochu škoda, protože tak vzniklo tolik lokací, které jsou strašně nudné a jednotvárné. Některé lokace vás naopak překvapí pestrostí barev a chce se vám v nich pohybovat, zatímco jiné chcete co nejrychleji proběhnout a dostat se dál.

Jelikož hra není nejmladší, byl zde problém s filmečky, které byly vytažené z filmu. Filmečky sice běžely, ale pouze jejich zvuk. To byla trochu škoda.

Skákání ve hře je zvládnuté dobře, až na špatně ovladatelnou kameru, kterou si neustále musíte natáčet, abyste viděli před sebe nebo našli nějakou cestu.

Naopak, co se autorům povedlo byla jízda v koulích, kdy jste sice občas rovněž sbírali předměty, ale také jste mohli závodit. Bylo to příjemné zpestření hry, které zde bylo bohužel pouze okrajově především ve vedlejších úkolech.

Pro: Některé lokace, závody v koulích

Proti: Kamera, opakující se úkoly typu najdi určitý počet kusů a pak mi je přines

+12