Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Rezrog

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
strategie > tahová strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.05.2017 PC
Vývojáři:
Soaphog Game Studio
Oficiální stránky:
https://www.kasedogames.com/rezrog
Rezrog bývala klidná země, do té doby, než sem přišli zlí čarodějové a příšery z dalekých krajů. Ty se vydaly do podzemí sbírat sílu z drahokamů a proto se několik dobrodruhů rozhodlo vydat za nimi, aby učinili přítrž všemu zlu a vrátili Rezrog zpátky do časů klidu a míru.

Na začátku máte na výběr z mnoha hrdinů, ale za dobrodružstvím se můžete vydat pouze jedním z nich. Pokud ovšem selžete a budete zabiti či uvězněni, můžete si zvolit jiného hrdinu a vydat se za pomstou či za záchranou. Na cestě přes 100 oblastí na vás budou čekat různorodí nepřátele, kteří mají určité výhody a slabiny. Nalezením slabiny dokážete nepřítele rychleji udolat a ušetřit si tak zdraví do dalších bitev. Svou postavu můžete vyzbrojit různým upravitelným vybavením a stejně jsou na tom i vlastnosti postav, které se s bojem a průzkumem postupem času rovněž vylepšují.

Hra je tahovou strategií, kdy v okamžiku nalezení nepřítele máte omezený počet tahů po políčkách. Budete muset tedy volit buď rychlý útok či opatrný postup, podle typu nepřítele. Pokud se dostanete do stádia, že celá vaše parta bude vybita, nezbývá nic jiného, než začít úplně od začátku s partou jinou. Dungeony jsou generovány zcela náhodně, takže každé dobrodružství bude odlišné od toho předchozího.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.