Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Return to Earth

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > vesmírný simulátor *
strategie > real-time strategie
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1988 Amiga
Vývojáři:
Fantastic Simulations
Return to Earth je komplexním vesmírným simulátorem s prvky obchodně-manažerské strategie, v níž se oblečete do antigravitačního obleku Golana Trevize, jehož jméno můžete znát z románu Isaaca Asimova Nadace Země. Lidstvo již dávno kolonizuje vzdálené planety a galaxie a Golan se rozhoduje, že navštíví kolébku lidstva, modrou planetu Zemi. Kdepak ale, ta Země jenom byla?

Hra vám umožní stát se vesmírným pirátem nebo obchodníkem se surovinami, ale v každém okamžiku se můžete, pokud chcete, přeškolit třeba na lovce odměn. K dispozici jsou čtyři galaxie s nespočetným množstvím planet, kde se setkáte s různými civilizacemi a rasami, od jejichž obchodníků získáte výměnou nebo za peníze třeba vybavení pro vaši loď.

Hraní probíhá na obrazovkách s výhledem z kokpitu lodě, s mnoha okamžitě přístupnými funkcemi a tlačítky. Během okamžiku máte tedy přehled o stavu lodi, zboží na palubě či o vašem okolí, jednoduše se můžete přepínat do navigačního menu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.