Renior lze použít do výzvy na Válku periferii, celá hraje je na klávesnici jen v menu je potřeba kliknout na hru ale nedoporučuji. Jelikož s tím splníte i sado-maso výzvu.
Chápu ale u indii hry bych to nečekal. Můj Dědeček už to má za pár, už ho volá křemíkové nebe. Obvzlašť když má jen 4GB RAM, moc nevidím smysl měnit. S novým PC bude i nový systém, tedy pokud bude nový Pc :)
Jestli hra nema 32bit launcher, tak mas smulu. Celkove nainstalovat 64bit OS by bylo fajn.
No tedy Renoir mě pěkně vypekl, prý potřebuji x64 bitový systém. Nevíte někdo o tom něco?
V novém Levelu dostala hra hodnocení "Odpad" s tím, že má zajímavý příběh a hádanky, ale kvůli ovládání je hra na samotné hranici hratelnosti :/
@ugraugra (24.11.2016 16:25): Asi vi:

"Pravděpodobně víte, že Renoir je původem česká hra, kterou ale pro 1C dokončili až v estonském studiu Black Wing Foundations. Autorům ze zlínského studia Soulbound Games totiž nevyšla kickstarterová kampaň a dokončení projektu umožnil až prodej do zahraničí. Komplikovaná produkce a výměna autorů se pak podepsala na celé řadě vad a zbytečných kontroverzí."
@Walome (24.11.2016 08:44): Kromě hlavní mechaniky nezůstal kámen na kameni... už my jsme s animacemi dost zápasili a počítali jsme spíše s tím, že jsou provizorní. Ale přijde mi, že řada z nich se dostala až do plné hry. :)