Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Red Faction: Armageddon - Path to War

51
17 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.08.2011 PCPS3X360
25.07.2017 XOne
Vývojáři:
Volition
Mission pack pro Red Faction: Armageddon zprostředkovává z několika úhlů pohledu události, které předcházely zničení výrobníku na vzduch a průnik monster z hlubin Marsu. Ve čtyřech misích si tak postupně vyzkoušíte několik odlišných rolí. Jako stíhač letectva kultistů zničíte systém včasného varování Marauderů, coby tankista Rudé Frakce dobyjete továrnu obsazenou kultisty a posledních dvou misích tohoto packu vás čeká shledání s protagonistou základní hry, Dariem Masonem.

DLC také přináší dvě nové zbraně. Sharpshooter Gun nepřátele doslova přibíjí ke zdem a Shard Cannon zase zužitkuje veškerý kovový šrot ve vašem okolí, který můžete po nepřátelích s touto zbraní vrhat. Přibylo i několik Steam achievementů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 40
Nějak tak si představuji narychlo spíchnuté a v zásadě zbytečné DLC, které naprosto nijak nerozvíjí původní hru. Path to War obsahuje celkem čtyři mise (jednu ve Flyeru, jednu v tanku, dvě pěší), dějově jsou rozházené do různých momentů původní kampaně, některé ani nehrajete za původního hlavního hrdinu. Nové zbraně jsou celkem dvě (Shard Cannon a Sharpshooter, jak už napovídají názvy, vrhač bordelu a něco jako sniperka) a celou tuhle legraci zfouknete na Normal za slabou hodinku, aniž by DLC obsahovalo jeden jediný zapamatovánihodný moment.

Pro: pořád to všechno celkem hezky bouchá

Proti: krátké, krom dvou nových zbraní nulová přídavná hodnota

+11