Měl jsem za to, že když je v jakékoliv hře nějaký requirement na postup dál, tak to znamená, že když ho splním, tak mám šanci. V téhle hře to neplatí. Už potřetí (a tentokrát naposledy) se mi stalo, že jsem něco odemknul, vlezl tam a dostal strašně na držku. Den grindování a stejně to nedohraju. Na takovéhle marnění času se můžu zvysoka...
Jsem téměř v polovině a zatím jsem docela nadšený. Vážně dost mě to baví. Škoda, že to prostředí je takové o ničem, prostě písek a šutry, žádné tajemno nebo hezké scenerie. Čekal jsem teda fakt pořádný průser, kor po tom BINGMANově komentáři, ale jsem mile překvapen.
Ty voe, člověk si chce koupit hru na tom jejich debilním storu a po zadání úplně všeho mi to stejně nejde koupit. Tak to člověk šteluje a šteluje a ani po 20 minutách nedojde k jedinýmu pokroku. Tak nepřehledný a nefunkční systém jsem snad ještě neviděl. Po letech asi zpirátím bez jediných výčitek první hru, protože na ten jejich store seru.
No, viděli jsme, jak dopadlo Mighty No. 9 od stejných vývojářů a sekundární vývojáři taky nestojí za nic - je tam sice pár lidí, co kdysi udělali Metroid Prime, ale to už je dávno a Blackgate bylo nic moc. Radši bych se na to netěšil.
Bojím se, že ta hra nebude stát za moc, ale už od 1. traileru se na ni hrozně těším. Vzývám všechny herní Bohy, aby z tohohle byla pecka!

PS: A docela mě překvapuje, že hra nemá v podstatě žádný marketing. Hra vychází za měsíc a o hře prakticky nikdo nic neví :/