Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Realms of Arkania: Star Trail

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
10.08.2017 PC
26.06.2018 PS4
30.01.2019 XOne
Vývojáři:
Crafty Studios
Oficiální stránky:
https://www.sternenschweif.com
Po remake Realms of Arkania: Blade of Destiny se v Crafty Studios pustili i do remake druhého dílu severské trilogie (viz Realms of Arkania: Star Trail). Vývojářský tým Crafty Studios si vzal k srdci celou řadu připomínek k prvnímu dílu a remake druhého dílu se mnohem více podobá svému originálu z roku 1994.

Star Trail je přímé pokračování Blade of Destiny, kde se opět ujímáte družiny dobrodruhů a vyrážíte na strastiplnou cestu dále na sever. Orčí invazi do Hjaldorského údolí jste sice úspěšně zastavili, ale jednotky orků se obrátily a nyní pochodují na Lowangen, kde se v údolí řeky Svelltu spojily s dalšími invazními jednotkami. Vás sem ovšem nepřivádí invaze orků, o jejím rozsahu nemáte vlastně ani tušení, ale přivádí vás sem dopis elfího prince, který vás v něm žádá o pomoc při hledání Salamander Stone – symbolu přátelství mezi trpaslíky a elfy. Jejich spojené síly by pak dokázaly invazi orků hravě odrazit. Tím se dostáváte do koloběhu různých událostí, kdy vás hra nejednou svede mimo cíl vaší cesty.

Pro hru je typický pokročilý management družiny a vysoká míra volnosti v tom, co budete ve světě Aventurie dělat. Klidně si můžete hrát na lovce anebo sbírat bylinky a pak to vše prodávat. Na rozdíl od Blade of Destiny tu nemáte žádný časový limit. Boje jsou izometrické a opět probíhají na tahy. Oproti remake Blade of Destiny se rozšířila nabídka voleb, jak si hru uzpůsobit, včetně aktivace původního soundtracku apod. Samozřejmostí je nepovinný import družiny z předchozího dílu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.