A mimochodem - zachytil někdo tu mocnou referenci na Portal a menší referenci na Databázi her? A na Happy Birthday?
@PRIVATE MARTIN (02.12.2019 13:49): Můžu se podívat, jestli by ta mapa šla nějak přidat do workshopu pro QL. Pokud ano a pokud ta mapa taky v QL bude nějak fungovat, mohli bychom to v rámci narozeninových oslav zkusit. Ale můžu vás ujistit, že i když to vyjde, bude to těžký bizár nad rámec obvyklých blbostí na konce.

Bohužel ale ne hned tento týden, to nebudu přítomen...
@Kunick (02.12.2019 13:04): Jde o to, co považuješ za hratelné - jde spustit v multiplayer defragu, dá se v ní chodit a zejména pak zevlovat na náměstí v Dueling Keeps. Hrát bych ji ale nechtěl, protože se vše (včetně topologie) podřídilo tomu jednomu. :-)
@Kwoky (02.12.2019 10:57): pěkné! takové meditativní. Co mi ale hodně libilo byla ta poslední mapa s dortem. To byl nějaký mix Bloodrun, Campgrounds a Dueling keeps? To realně exituje?
Přesně před 20 lety, 2. prosince 1999, vyšla nadčasová multiplayerová střílečka Quake III Arena. A protože pro Kwokyho s watchOutem je to celou tu dobu víc než jen hra, rozhodli se vytvořit narozeninové video. Všechno nejlepší :)

20 AND BEYOND

Pro zájemce o stažení je v popisku videa odkaz na Ulož.to. Kvalita je pak mnohem lepší než na Youtube.

Budeme s watchOutem rádi za reakce :)
Dobré ráno, dnes se nebudu účastnit, neboť mám na programu mnohem lepší hraní: jedu na koncert, ke štěstí všech jako posluchač. Tak vám přeji případně taky pěknou zábavu!
Tak teda beru 40... Tady je stream od w00dyho (CPM #2 s 27 minutami, VQ3 #1 s 37 minutami), kde je vidět, jak takové tryhardění vypadá v praxi: https://www.youtube.com/watch?v=mdtv4cZqTw0. Fakt to není úplně lehké, ale je vidět, že základní prvky problém nečiní.

Jo a není to strafe mapa, je takto se zbraněmi už z výroby.

Příklad mapy s prasáckými záludnostmi by bylo toto: https://www.youtube.com/watch?v=R4mO88cEA7Q. Je to sice "jen" 8 minut, ale chyba znamená konec a ne třeba pouze zpoždění o pár sekund. Kdybych si měl vybrat, budu radši hrát bug25. :-)
@watchOut (12.11.2019 18:12): Je pravda, že věci, které nám připadají těžké, můžou být pro něj rutina. To by pak celkový čas snížilo. Ale 20 hodin mi připadá fakt málo. Jsem ochotný přistoupit na 40-50 :)
@H34D (25.10.2019 21:55): Pro vědu všechno - na tu mapu jsem se teď podíval. :-) Myslím, že na její vytvoření je potřeba spíše to šílenství než genialita. Nebo prostě jen dostatečné odhodlání, což není až tak daleko. Řekl bych, že toho času bude méně, než by člověk čekal - všechny ty obrovské chodby jsou fakt jen 4 dlouhé bloky, na které se natáhnou 3 textury - a takhle je udělaná většina mapy. Krom toho jsem tam nepozoroval žádnou rafinovanost ohledně hratelnosti, která by vyžadovala nějaké zvláštní ladění. Řekl bych, že to bylo na první dobrou. :-) A ještě v tom videu byla cesta přes glitche, to taky neukazuje moc na pečlivost.
ALE: V komentářích ale někdo psal, že je to původně strafovací mapa beze zbraní - to by pak ty glitche nevadily. Rovná chodba bude vždy rovná, ať už se zbraněmi, nebo bez nich.
Celkový čas si netroufnu odhadnout přesněji než jako nižší desítky hodin.

Herně ta mapa taky není bůjvíjak těžká, zejména, když se člověk jmenuje uN*DeaD|Enter. Spoustu času se prostě jde rovně a není moc co pokazit, pokud se to umí. Prasácké záludnosti jsem nepozoroval. 100 hodin je podle mě hrozně moc, co třeba spíš 20? (S daným skillem, já bych to takhle nedal ani po 500 hodinách...)
Posledně padaly teorie, že by to snad mohlo některé namotivovat dorazit - po nedávném upgradu GPU již nemám v kvejkovi 144fps, což mě posledně hendikepovalo velmi zásadním způsobem. A jestli to nějak v dohlednu nevyřeším, bude asi i mýtxit.
Ja jsem tenhle týden pryč, tak si to užijte. Kole 8 připiju na dobrou mušku!
TVL, ja už sa ani neviem prihlásiť do hry, voľakedy to to bola bezmozgová záležitosť na 2 kliky a teraz už sa tam asi 10 minút snažím pripojiť a stále nejaká dementná error hláška ako seriem na to...
Sorry jako.