Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Nabízím opět DH pařbu. Ideál ve čtvrtek v 19:00. Už konečně vím, jak správně založit instagib nebo clan arenu, tak snad si dobře zastřílíme. Ideál je 4v4, ale když vás bude víc, nevadí :)
Myslíte, že Chuck Norris dohrál Quake Live do konce? Váhám, jestli to zaškrtnout.
Omlouvám se za nepovedenou organizaci. Za pozdní příchod můžu (a omlouvám se), ale za tohle ne
Já se regnul, když to začalo.Ted mě to nebere heslo, či email.Nedoslo k nejakému restartu?
Super, budu nejapně vyčkávat.

Nedalo mi to a k tomuhle jsem si nainstaloval i UT '99. Chyo, možná je to jenom nostalgie, ale nemůžu ignorovat to, do jak velké míry mě tyhle dvě vykopávky pořád baví. Víc, než libovolný mulťák 2002+. To nemůže bejt jenom nostalgie. :')
Já taky a přijde ještě zahrát i kámoš a zdejší nový uživatel Kunick. Prý to moc neumí (protože on je celý takový trochu hloupější, ale já ho mám rád), tak ho musíme šetřit. :)
@Maximus (27.02.2015 08:14): vždyť se přece můžeš přidat když hraju :) teda pokud to není duel. jinak s přítelem momentálně nehraju jelikož máme "zřejmě" trochu problém s připojením takže nemůžeme hrát oba najednou.
Mňa to bavilo vlastne len kvôli Laurone, ale už na mňa zabudla a nevolá ma hrať, tak ma to absolutne prestalo baviť.
Musím seznat, že jsem nesmírně vděčný, že se tady rozjela ta diskuze a já si tou cestou vzpomněl, že to vlastně existuje. Od nainstalování takřka každý den po práci pár her, na kterých si hezky vyleju nervy, a hned se mi líp spí. Kor když se mi shodou náhod dokonce i daří. :)
Skvělý článek o tom, jak naprostí nequakeři (a jeden duelista) odehráli přípravný turnaj v duelech. Vřele doporučuji přečíst a pustit si aspoň některá videa, protože já jsem u toho místy chcípal smíchy :) A vzpomínám na svoje začátky v Quake 2, kdy jsem taky nevěděl, která bije.
odkaz
jak je to s tím bunny hopem? používá se a je to fér, vůči nově příchozím? :D