Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Puzzle Agent 2

29.06.2011
30.06.2011
65
24 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Nelson Tethers se vrací. Vyšetřovatel FBI z oddělení pro zkoumání záhad není spokojen s výsledky svého pátrání v prvním díle a v touze po poznání se tak rozhodne na vlastní pěst vrátit do města Scoggins v Minnesotě, kde se první díl odehrával. Zde se pokusí rozluštit zbývající záhady okolo továrny na výrobu mazacích gum pro Bílý dům a přijít na kloub tomu, proč se jeho nadřízení v FBI už o případ nezajímají.

Stejně jako v prvním díle, i zde je stěžejní náplní hry řešení hádanek. Ohled je ale brán i na sváteční hráče či na ty, kteří nemají dost trpělivosti, a proto na každou z hádanek můžete dostat až tři nápovědy (každá další nápověda vás blíže navádí k řešení). Grafický styl se od minula taktéž nezměnil, takže hra stále disponuje velmi stylizovanou komiksovou grafikou. Na výtvarné stránce Puzzle Agent 2 se opět podílel kreslíř Graham Annable.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Milovníci hádanek a logických her by toto dílo neměli minout. Hra není nijak zvášť dlouhá - zabere asi 2 hodiny. Nalezneme zde spoustu vtipných dialogů a animací. Pokud umíte pozorně číst tak by hádanky neměli být žádný problém, ale kdyby přece jenom nějaký problém byl, můžete použít nápovědu ve formě žvýkaček, které naleznete téměř na každém kroku. Po dohrání příběhu ještě můžete splnit 2 další hádanky + jednu bonusovou.

Pro: Různorodost hádanek, atmosféra

+6