Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Purge

85
1 hodnocení Platformy
Žánr:
online > online akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.03.2003 PC
Vývojáři:
Freeform Interactive
Purge je čistokrevnou on-line střílečkou (boty byste hledali ve hře marně), která vychází z modu Fantasy vs. Future pro FPS akci Quake.

Hra se odehrává ve vzdálené budoucnosti, kdy proti sobě stojí dvě frakce. Na jedné straně jsou to The Chosen (Vyvolení), kteří zůstali věrní přírodě, odmítají jakékoliv technologie a používají zásadně pouze magii. Na straně druhé se nachází The Order (Řád), který tvoří kyborgové a geneticky modifikovaní lidé. Princip hry je jednoduchý. Na začátku si hráč vybere jednu z těchto frakcí a jednu ze čtyř postav (u Chosen je to Mage, Monk, Assassin a Fighter, u Order je na výběr Android, Cyborg, Commandos a Wastelander). Kromě toho lze ovlivnit rozdělení bodů do jednoho ze sedmi atributů. Následně se objevíte u portálu svého týmu. Úkol je zřejmý – jde o co nejrychlejší zničení portálu nepřítele a ochránění toho vašeho. S postupem boje získáváte další zkušenosti, které opět můžete použít k zlepšení atributů. Ve hře se nachází dva druhy map, menší pro až 32 hráčů a rozlehlejší až pro 64 hráčů. V době vydání kritika vyčítala Purge zejména technickou zastaralost. Servery prakticky pořád zely prázdnotou a netrvalo dlouho a Purge upadlo v zapomnění.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.