Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Power Drive

57
5 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1994 PCSNESSegaMDSegaGGAmiga
Vývojáři:
Rage Software
Power Drive jsou rally autíčka. I když je hra viděná shora, kupodivu vyžaduje celkem precizní řízení. V přehledné grafice se projedete v mnoha odlišných prostředích. Chvíli vám bude pod podvozkem ubíhat polní cesta, jindy od vašich kol bude vířit pouštní prach a projedete se i po kluzkém sněhu - zvlášť led opravdu klouže. Vůbec celá fyzika je celkem dobře zpracovaná a vaše vozítko se podle toho chová.

Na začátku si vyberete jedno ze dvou autíček a vyrazíte na trať. Ty se dělí na závody 1 na 1, Time trialy a řidičské zkoušky. Procvičování vašich řidičských schopností vám dá mnohdy zabrat víc než samotný závod. Ve hře získáváte peníze, které jdou z velké části na opravy káry a na placení zápisného, později i na nové autíčko. Chechtáky tu jsou celkem vzácné, a tak v závodě budete sykat s každým nárazem do klády u cesty a už budete přepočítávat, kolik vás to bude zase stát na opravách. Po trati se také válí všelijaké bonusy na sbírání, jak je to u podobných her zvykem.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.