Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@Greg (05.11.2017 11:31): Atompunkový portál by byl boží. :)
Jinak mě taky osobně přijde že řekli vše co chtěli a bylo to pro mě dostačující, ostatně vyprávět větší příběh a rozšiřování lore v "mrtvém" zažízení by bylo asi příliš otevírající a kazící celkový dojem "uzavření".
Ostatně to že je to součást HL univerza už prozrazuje mnoho.
@Vurhor (05.11.2017 11:03): Tím, že Valve neřekl o CJ vše, si třeba jen nechali větší prostor pro plánování třetího dílu, který by se klidně mohl odehrávat v začátcích Aperture Science. I tak ale Portal 2 oproti jedničce docela rozšířil lore :-).
@mvp23 (05.11.2017 02:39): Cave Johnson. Chápu, že s ohledem na hlavní trojici GLADoS+Chell+Wheatley nemá tak velkou roli a slouží spíše jen jako narativní vysvětlivka o původu Caroline, ale chtěl jsem o něm a celkově o staré Apreture Science vědět ještě víc a dočkat se nějakého uzavření i ze slov samotné GLADoS. Následný hon za Wheatleym, byť fantastický, to trochu zazdil. Ovšem je to jen pidi věc, byť mi to přišlo škoda, v klidu jsem nad tím mávl rukou.
@Vurhor (komentář): "Valve zde opět dokazuje, že pokud se rozhodne k něčemu vytvořit druhý díl, bude to hned dvojnásob lepší než díl předešlý."

A nikdy nevydají třetí :-D
@Ultron (13.01.2017 15:02): To je normální, portály vždycky dopadají na plochu, ve volném prostoru je nelze vytvořit. Na některé plochy ovšem portál umístit nelze - jedná se vlastně o všechny plochy kromě světle šedého betonu.
Omlouvám se, nakonec jsem coop rozehrál s FB kámošem a teda doporučoval bych všem si to projet, je to fakt prdel. Ideálně s někým, kdo je na tom inteligenčně stejně jako vy, protože my včera roztomile tápali (ale nakonec jsme první hádanky vyřešili!).
@Walome (24.07.2016 15:59): Ja som to hral nejake 2-3 roky dozadu s Maximusom a povazujem to asi za najlepsiu coop hru co vobec existuje, takze na jednej strane by som to aj dal, ale hrozi ze budem spoilovat a pamatat si nejake veci..... ale asi vacsinu som uz davno zabudol.
@Garret (19.05.2016 00:08): Prošel jsem obojí. Jako samozřejmě jsou ty detaily zásadní, ale není jich až zas tolik a hlavně tě nutí opravdu využít všechno, co máš v dané místnosti k dispozici. V té zlehčené verzi to bylo někdy až trochu matoucí, jak tam je občas příliš mnoho nevyužitých prvků :)
Tak jsem to taky zkusil, je to super, můžu doporučit :) Obtížností mi to přijde tak akorát, že člověk fakt musí umět úplně všechno, co jde ve hře vymyslet. Advanced mode mi ale přišel až na pár detailů úplně identický
@Garret (13.05.2016 12:59): Zatím jsem někde v chapteru 4 myslim ve story módu. Musím uznat, že obtížnost je občas celkem tuhá, párkrát jsem konzultoval i YT, abych ale hned zjistil, že řešení je vlastně velice jednoduchý a přišel bych na něj vzápětí. Jen jednou jsem fakt nevěděl a podle YT bych na to asi ani nepřišel :-). Advanced ale pak určitě taky testnu.
@Karasman (13.05.2016 11:13): Tak od půlky zacne prituhovat, mistama mě to dost potrapilo. Kdyby to Valve vydalo jako ofiko datadisk, nikdo by nic nepoznal :)

Btw, určitě nedoporučuju advanced mode, to je hardcore jaxvin.
A budou moci modifikace regulérně uzavírat manželství nebo jen registrovaná partnerství?
@Crash (13.05.2016 11:36): I modifikace můžou přece být originální hry, které jen využívají mechanismů, nebo grafiky původní hry, ale jinak nabízí zcela nový zážitek. Musíme si položit důležitou, až filozofickou otázku: Co dělá hru hrou?
Že něco stojí?
Že se může hrát samostatně?

Čím se taková modifikace liší od jiných freewarovek?

Dává to smysl, co jsem právě napsal? :)
Ne ne už žádné výjimky, to je výjimka sem a výjimka tam a pak je z toho akorát bordel a ne databáze. Jsem všemi deseti pro, ať se vytvoří profilové stránky pro modifikace včetně hodnocení, ale ať zůstanou nějak pod profilem originální hry. Prostě systémový přístup...
A co je za problém při přidání této modifikace? Proč to potřebuje výjimku? Není to jen grafický mod, ale úplně nový a poměrně rozsáhlý příběh. Nestačilo by tedy při přidávání modifikaci označit jen jako freeware rozšíření?
Též bych byl pro, bohužel musela by se udělit výjimka, s čím bych problém neměl, ale více je asi těch, co nikoliv..
@Garret (06.05.2016 11:51): Tak jsem to zkusil a jsem z toho naprosto nadšenej, je to fakt bomba. Bohužel to vyžaduje vlastnictví Portal 2, takže se nedá považovat za stand-alone hru. Výjimka proto asi nebude, ale snažil jsem se ji prosadit...
@Eru (06.05.2016 21:52): To samozřejmě všichni vidíme, ale tam je to k ničemu. Nedá se k tomu napsat komentář nebo přidat video, zajímavost. Když už je to na Steamu oficiálně a je to fakt kvalita s dlouhou hrací dobou, mohli by to tady být. Výjimek je tady dost...